Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Zebra perde, tüketicinin en iyi perde seçimidir. Temel olarak, çeşitli yüksekliklere ayarlanabilen bir silindir mekanizma üzerinde bir kumaş uzunluğudur. Bu basit ama etkili sistem, mevcut sayısız uygulama ve kumaş seçeneği ile hemen hemen her yerde kullanılabilir. Özellikle konutlar, ticari binalar, hastaneler, alışveriş merkezleri, ofisler, oteller için uygun tasarımlara ve çok fazla renk yelpazesine sahiptir. En iyi fiyat garantisini sunan zebra perde, uygun fiyatlarla evinizi şık göstermeye ve renk ile estetik katmaya yardımcı olur.  Zebra perde, herhangi bir renkte özelleştirilebilir ve çoğu pencereye göre boyutlandırılabilir.

En çok yönlü renklerden biri olan ve neredeyse her modern pencereye uyabilen bu renkler, her senaryoda özelleştirilebilir. Pencerelerinizde hem saf zarafet hem de yumuşak kumaş dokuları istiyorsanız, zebra perde tam size göre. Zebra perdenin şeffaf kumaş hatları zariftir ve yatay şeritler çağdaş bir görünüme sahiptir.  Zebra perde, herhangi bir ev için mükemmel bir seçimdir. Hem stor perde hem de jaluzilerin özelliklerini birleştiren bir perdedir. Şeffaf ve düz çizgiler hizalanmıştır ve tam bir mahremiyet sağlayabilir veya şeffaf elemanlardan ışığın geçmesine izin verebilir.

En az çiçekli zebra perde kadar ilgi gören bir başka zebra perde modeli de kelebek desenli zebra perdedir. Yine, odalarınızın şıklığına şıklık katabileceğiniz bu model, muhteşem kelebek desenleri ve canlı renkleri sayesinde odanızda çok farklı bir hava estirir. Hepsi birbirinden güzel kelebek desenli zebra perde modeli, stor perde türleri içindeki en kullanışlı model olan zebra perdenin en ilgi çeken modelleri arasındadır. Kelebek desenli zebra perde daha çok, evlerde kullanılmak için tercih edilir. Çocuk ve bebek odalarında, genç odalarında, oturma odalarında, yatak odalarında, mutfakta çok şık duran bu perde, çift katlı kumaştan imal edilmiş ve hem güneşlik hem de tül görevini görmektedir.

Tüm zebra perde modellerinde olduğu gibi, kullanılan kumaş yüzde yüz polyesterden ve kasalar alüminyumdandır. Tamamen kaliteli olarak üretilen zebra perde modellerinde, hiçbir şekilde renk solması veya perde kumaşının yırtılması tarzı sorunlar yaşanmaz. Siparişe özel olarak da hazırlanan bu modeller, kesinlikle çamaşır makinesinde ya da çitileyerek yıkanmamalıdır. Nemli bir bezle, beyaz sabun kullanılarak ılık suyla silinmelidir. Kesinlikle çamaşır suyu veya benzeri maddeler kullanılmamalıdır. Benzersiz bir tasarım örneği olan kelebek desenli zebra perde, nasıl gerçek bir kelebek kanatlarındaki pullar sayesinde muhteşem renk tonları sergiliyor ve otaya harika bir görüntü çıkıyorsa, evlerinize bu derece harika bir görünüm kazandırır.

Zebra perde modelleri, herhangi bir pencere çerçevesinin içine veya dışına kolayca monte edilebilir. Kapı çalarınızda kullanmak istiyorsanız ya da veya diğer bitişik pencere alanlarınız varsa, 2 hatta 3 ayrı zebra perde modelini de tercih edebilirsiniz. Ancak, kelebek desenli zebra perde modeli ile hem mekânlarınız hem de siz iç huzuru bulursunuz. Evinizdeki kelebek cazibesi ve kelebek etkisi, sadece sizin değil evinize gelen konukların da gözlerini kamaştırır.