Keçe Nikah Şekeri

No products found which match your selection.

Bir keçe gibi görünen ama çok daha ince bir işçilik ile betimlenmiş bu modelin en kalıcı yanı unutulmaz derecede güzel bir nikah şekeri örneği olmasıdır. Keçe nikah şekeri tercihleriniz de sizin ve aileniz için vazgeçilmez bir günün en güzel detayında ışıl – ışıl parlayacaktır. Tek bir gün tek bir gece seçeceğiniz istediğiniz şekilde geçmelidir. En küçük aksaklığa bile mahal yoktur olmamalıdır. Bundan ötürü de en küçük ayrıntıya kadar en incelikli şekilde tarafınızdan programlanmalı ve tasarlanmalıdır. Sizde gününüzü daha cazip ve özel bir hale getirmek istiyorsanız kendinize özel nikah şekerlerini seçerek işe başlayabilirsiniz.

Aynı bir süs eşyası gibi evlerinin en önemli köşesinde sizinle birlikte anınızı yaşatacak ve her gördüklerinde sizi hatırlamalarına olanak sağlayacaktır. Bu sayede de düğün gününüzü sadece olduğu zamanın bir oldu bittisinden öte çok daha uzun bir zamana yayabileceğiniz faydalar sağlayacaktır hem size hem misafirlerinize. Davetli olduğunuz bir düğünü düşünün ve ilk dikkatinizi çeken kapıda ya da girişte size verilen şekerler değimlidir. İşte keçe nikah şekeri de size kendi gününüzde bunu en üst seviye de bir tatminle yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Dilediğiniz şekilde bir arabanın görünüm ve ebat da sahip olan bu materyallerde içine ya da dışına yerleştirdiğiniz tatlı şekerlerle ne kadar da güzel görüneceğini hayal edin. İşte bu düşünce bile ne kadar önemli bir seçimle karşı karşıya olduğunuzu göstermektedir.

Keçe Nikah Şekeri Modelleri

Keçe nikah şekeri çeşitleri tamamen sizin zevkinizin bir yansısı olarak misafirlerinizin unutamayacakları bir hediye olacaktır. Evlendiğiniz zamanlar için ayrıca evinizin anahtarının da çağrışımdan hareketle bu tarz bir nikah şekeri seçmeniz aynı zamanda hoş da bir nükte olarak hafızalara kazınacaktır. Düğününüze gelen misafirlerinize unutamayacakları bir deneyim yaşatmanızı sağlayacak hediyeler sayesinde bulacaktır. Gerek kendi gittiğiniz düğünlerden gerek sizin davetinize gelenlerden itibaren düşünün. En çok dikkatinizi çeken bir ilk intiba gibi verilen nikah şekerlerinde ki zarafet ve incelik değil de nedir. İyi düşünülmüş ve tasarlanmış bir hediyelik şeker aynı zamanda ne kadar özendiğinizi ve gelenlere değer verdiğinizi de göstermenin bir yoludur.