Keçe Bebek Şekeri

No products found which match your selection.

Anne adayları bebekleri dünyaya gelmeden önce değişik hazırlıklar yaparlar. Bebek şekerleri bu hazırlıklardan biridir. Aileye, arkadaşlara akrabalara, çevreye verilmek üzere bebeğin doğumunu kutlamak için özel bir hatıra hazırlanır. Bebek şekerleri doğumların vazgeçilmez hediyelerinden olmuştur. Görsel ve duygusal açıdan da sevimli olan bu ürünler yüzlerce çeşide ayrılmaktadır. Keçe bebek şekeri bu en beğenilen çeşitlerdendir. Çubuklu keçe bebek şekeri, keçe baykuş bebek şekerleri, keçe kelebek bebek şekerleri, keçe kundak bebek şekerleri bu çeşitlerden bazılarıdır.  Keçeden olan bu bebek şekeri üzerinde tülle süslemeler de olabilmektedir.  Çubuklu olanların ucunda minyatür bebekler yer alabilir.

Keçe bebek şekerleri ve diğer şeker çeşitleri sevimli birer hatıradır.  İleride doğum zamanını ve herkeste olan bu hediyeleri çocuğunuza gösterebilirsiniz. Böylece kendi geçmişiyle ilgili o da güzel bir anıya sahip olur.

Keçe Bebek Şekeri Modelleri

Sipariş ve fiyat konusundan bahsedilirse keçe bebek şekeri için farklı çeşitlere göre fiyatlandırma görülür.  Öncelikle ürün çeşitleri ve fiyatlarından size uygun olanı seçebilirsiniz. Bu fiyatlandırmada adetli şekilde bir ücret belirlenir. Ancak genelde 50-100 civarı tek seferde satış gerçekleşmektedir. İstediğiniz ürünü seçtikten sonra satın alarak teslimata verilmesini bekleyebilirsiniz. Ürün en kısa sürede size ulaşacaktır.  Şehir dışından verilen siparişlerde birkaç gün sonra teslimat gerçekleşebilir. Ürün, teslimat ya da iade koşulları hakkında merak ettiğiniz detaylar için ilgili firma iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.