İkiz Bebek Şekeri

No products found which match your selection.

Yeni bebek sahibi olan çiftler bu mutluluklarını dostları ile paylaşmak için düzenleyecekleri kutlama partilerinde hatıra kalması için birbirinden güzel şekerler arasından seçim yapabilirler. Sistemde her zevke ve bütçeye göre uygun seçenekler yer almaktadır. İkiz bebek şekeri arayanlar ikiz bebeklerinin cinsiyetlerine göre tercihlerini farklı şekillerde yapabilirler. Kız ve erkek olması halinde pembe ve mavi kombinlerden oluşan seçimler yapılabilir. Aynı cinsiyette olan bebekler için aynı şekerlerden yeterli olacak sayıda alım yapılır. Modellerin içeriklerine göre farklı fiyat seçenekleri üzerinden satışları yapıldığından bu durumda herkes için en uygun seçim sistemden kolayca yapılarak satın alınabilir. Boncuk, tül, kurdele, nazar boncuğu gibi detaylar ile modeller süslenir.

İkiz bebek şekeri almak isteyenler bu durumda sistemden kolayca inceleyerek aradıkları seçenekleri bulabilirler. Biberon, anahtarlık, ahşap, çerçeve, biblolu, diş buğdayı gibi modeller arasında farklı kutlamalar için seçilecek olan seçenekler bulunuyor. İlk dişi çıktıktan sonra diş buğdayı yapacak olanlar bu konuda en uygun seçeneği sistemden bularak satın alabilirler. Toplu alımlar yapılması gerektiğinden daha uygun fiyatlar üzerinden daha fazla sayıda alım yapılarak gelen bütün davetlilere dağıtılabilir. Şekerlerin yenilmesinin ardından süsleme amacı ile buzdolabı üzerinden mıknatıs kısmında konularak da kullanılabilir. İki bebeğin olması halinde ikiz bebeklerin figürleri ile hazırlanan ürünler bu alanda daha büyük ilgi görmektedir.

İkiz Bebek Şekeri Modelleri Ve Fiyatları

Ayetli ikiz bebek şekeri ile erkek bebeklerin sünnet mevlütlerin de dağıtılacak olan ürünler için seçimlerinizi bu yönde yapabilirsiniz. Kız bebekler için pembe renklerde hazırlanan şekerler gibi erkekler için mavi olarak üretimler yapılır. Dostlarınıza bu özel günden bir hediye vermek istediğiniz de bu tarz seçimler etkileyici olmaktadır. Kaliteli malzeme seçenekleri ile hazırlanan ürünler sayesinde alacağınız ürünler daha uzun süre saklanabilir. İçinde bulunan şekerlerin taze olarak üretilmesi sayesinde de lezzetli ve taze bir seçim yapılmış olunur. İsim yazdırmak isteyenler kutlama amaçlarına göre farklı küçük notlar ile de bebeklerinin isim ve doğum tarihlerini bastırarak ürünün üzerinde kullanabilirler. Taleplere göre mıknatıslı olan modeller sıklıkla buzdolabı süsü olarak da kullanılır.