Çubuklu Bebek Şekerleri

No products found which match your selection.

Anne adayları dünyaya gelmek üzere olan bebek için farklı hazırlıklar yaparlar. Bu hazırlıklardan biri de bebek şekerleridir. Bebek şekerleri çevreye verilmek üzere hatıra ve bebeğin gelişini kutlamak için hazırlanır. Bu özel günün akıllarda kalması için ufak bir hatıradır. Arkadaşlara akrabalara vs. dağıtılır. Son yıllarda bebek şekerleri hızla yayılmış ve doğumların vazgeçilmezi olmuştur. Görsel olarak da oldukça sevimli olan bu hatıralar binlerce çeşitte ve değişik özelliktedir. Ürünlerin çeşitliliğinde süslemeler, şekerleme vs. belirleyicidir.  Örneğin çubuklu bebek şekeri en beğenilen çeşitlerdendir. Adı üzerinde çubuklu olan bu bebek şekeri üzerinde tülle süslemeler de yapılabilir. Çubuğun ucunda oyuncak minyatür bebekler, hayvanlar ya da oyuncak bebekler olabilir.

Çubuklu bebek şekerleri ve diğer çeşitler sevimli bir hatıradır ve çevrenize bunları vererek ileride doğum zamanını hatırlayabilirsiniz. Duygusal açıdan da önemli olan bu hediyeler aynı zamanda göze de hitap eder. Sipariş vermek istediğinizde satıcı firmayla iletişime geçebilir ve istediğiniz sayıda temin edebilirsiniz. Genelde 50-100 civarı satışı yapılır ancak isteğe göre adetli alım da olabilir.

Çubuklu Bebek Şekeri

Malzeme açısından ve ürünün süsleme yoğunluğu gösterişi vs. bakımından çubuklu bebek şekeri fiyatları farklı çeşitlerden oluşur. Satın alma, teslimat ve diğer merak edilen detaylar için bebek şekerleri firmasından destek alabilirsiniz. Ürün çeşit ve sayılarını belirlemek sizin için yeterli olacaktır. Daha sonra size kolayca ulaştırılır.