Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

İnsanlar, çocuklarını harika ve güzel ortamlarda büyütmek ister. Çocuk odası da bu ortamlardan birisidir. Bir çocuk odasının her dokunuşunda sevgi, şıklık ve işlevsellik bir arada olmalıdır. Çocuklar için tüm bu özellikleri barındıran bir alan yaratmak, sürekli bir mücadele gerektirir. Çocuk odası tasarlamanın tamamen farklı bir konu olduğunu bilmeniz gerekir. Bir çocuk odası dekorasyonu eğlenceli bir proje olduğu kadar, uzun vadeli düşünmek de başarının anahtarıdır. Aynı zamanda ebeveynler, çocuklarının odalarının evlerinin tarzıyla uyumlu olmasını ve aynı zamanda, çocuğun kişiliğini de yansıtmasını ister. İşlevsel, muhteşem ve onlarla birlikte büyüyecek bir oda düzeni tasarlamak en büyük arzularıdır. Bunun için en iyi çözüm yollarını keşfetmeye başlarlar.

Elbette çocukların ihtiyaçları ve zevkleri değişecek ve yeni aile üyeleri gelirse ve çocuklar büyüdükçe kardeşler arasında, hatta sizinle bile oda takasları gerçekleşebilecektir. Bununla birlikte, odanın her bir malzemesini sırayla ele alırsanız birçoğunun geleceğe yönelik olabileceğini keşfedersiniz. Odadaki eşyalardan tutun duvar boyasına, yatak örtüsüne, duvardaki yapıştırmalara ve halıya kadar her şeyin seçiminde büyük bir titizlikle davranırsınız. Ve hatta çocuğunuzun cinsiyetine göre bir oda tasarlamak istersiniz. Elbette, bunların hepsini uygun bir fiyata yapmak en büyük arzularınızdan biridir.

Zebra Perde İle Çocuk Odanızı Şenlendirin

Çocuk odası tasarlarken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta ise perdedir. Hangi perdenin düzeninize en uygun olacağından, odanın ne kadar ışığı engelleyeceğine kadar her ayrıntıyı düşünmek zorundasınız. Çocuk odası stor perde odaya, çocukların seveceği kişisel bir damga vuracağı gibi, bunu bütçenize uygun bir fiyata yapmaktadır. İşlevsel olduğundan, hem ışığı etkili bir şekilde engellemek hem de odaya yeterli güneş ışığının girmesini sağlamak açısından idealdir.

Çocuğun gelişmekte olan bir birey olduğu unutulmamalı ve gelişimleri için gün ışığının olumlu etkileri kesinlikle göz ardı edilmemelidir. Çocuğunuz için bir zebra perde seçerken, çocuk odası zebra perde seçenekleri sayısız olduğundan, onun zevkine ve cinsiyetine uygun ve odayı şenlendirebilecek dekoratif bir kumaş ve desen mutlaka bulursunuz. Bu desen baskıları bir hayvan figürü, bir meyve figürü, bir çiçek figürü veya bir çizgi film kahramanı ve bir masal karakteri figürü olabilir. Zebra perde, istenilen renk tonlarında seçim yapılmasını da mümkün kılar.

Hele ki seçtiğiniz zebra perde onunla uyumlu bir nevresim, halı, mobilya ve dekoratif aksesuarlarla bütünleşirse, çocuğunuzun odasında göze çarpmaması imkânsız bir şıklık yaratacaktır. Çocuğunuzun odasına mükemmel bir renk veya desen dokunuşu getirmek istiyorsanız perde seçimindeki tercihiniz mutlaka çocuk odası stor perde modelleri olmalı.  Şık ve gösterişli olduğu kadar temizliği de oldukça kolay olan bu ürün, nemli bir bez yardımıyla hafifçe silinebilir.

Çoğu ebeveynin vazgeçilmesi haline gelen zebra perde modeli, pratikliğinin yanında size modern bir tarza kavuşma avantajını da sunmaktadır. Sunduğu avantajlardan bir diğeri ise, çocuğunuzun odasının her zaman düzenli görünmesini sağlamasıdır. Montajı da oldukça kolaydır. Çocuğunuzun odasının dekoratifliğini daha da arttırmak ve dikkat çekici hale getirmek istiyorsanız, kesinlikle oda dekorasyonunu tamamlayıcı bir unsur olan çocuk odası zebra perde modelini deneyimlemelisiniz.