Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Çiçekli zebra perde ile odalarınızın şıklığına şıklık katabilirsiniz. Çiçekli stor perde, fevkalâde çiçek desenleri ve renkleri sayesinde evinizde bir bahar havası estirir.  Görsel açıdan ustalıklı olduğu kadar,  zahmetsizce temizlenebilir oluşu, pratik kullanımı, hem gündüz hem de gece kullanımına uygun oluşu ile zebra perde,  perde anlayışına yeni bir tarz getirmiştir.

Zebra perde imalatı özel teknikler kullanılarak geçekleştirilir. Zebra perdeyi, diğer perde modellerinden ayıran özelliklerinden biri de polyester iplikten oluşan kumaş kullanımıdır. Apre tekniği uygulanır ve apre, kumaşa çift taraflı olarak sıvanır. Renk ve desen solması yaşanmayan çiçekli zebra perde, uzun yıllar boyunca aynı rahatlıkta ve konforda kullanılabilir

Yakıcı güneşin ışınları altında bile, renk ve dokusu kaybolmaz. Uzun yıllar boyunca yeni almış gibi görünür. Stor perde temizliği, temizliğini yumuşak bir bez yardımı ile yapabilirsiniz. Zebra perde kesinlikle çamaşır makinesinde yıkanmamalıdır. Temizlik bezini temiz ve ılık suyla ıslatın.  Özellikle beyaz sabun ya da şampuan kullanarak kirlenen yüzeyi silin. Kolay montaj, uygun fiyat üstünlüğüne sahip çiçekli zebra perde, genellikle ev için tercih edilmektedir.  Zebra perdenin, oldukça çeşitli bir renk skalasına sahip bu modeli, aynı zamanda birçok farklı desen tasarım seçeneğine de sahiptir.  Bir iç dekoru benzersiz hale getirebilecek kadar sanatsaldır.

Diğer zebra perde modellerinde olduğu gibi,  şeritlerin arasından dışarıyı görebilmenize olanak tanır. Ancak, dışarıyı tam olarak görmek isterseniz zinciri yardımıyla perdeyi yukarı kaldırabilirsiniz. Zebra perde, perde ile cam arasında katman oluşturduğu için daha az ısı kaybına neden olur. Alternatif gölgelik olarak da bilinen zebra perdenin çiçek desenli modeli, albenili ve çağcıl tasarımları yüzünden yıllar içinde popüler olmuştur.  Yeni evlerde veya oda dekorasyonunu yenilemek isteyenlerce kullanımı yaygındır.  Her odada olduğu gibi, bahçe kapısı camları ve büyük pencerelere zarif ve modern bir görünüm katar. Perde sektöründeki bu modern alternatif ile eşsiz stil anlayışınızı pencerelerinize getirmenin zamanı geldi.

Çiçekli stor perde,  şık bir pencere perdesinden daha fazlası ve hem rahatınız hem de görselliğiniz bakımından harika bir yatırımdır. Pencerelerinizde uygun fiyatlı bir çözüm arıyorsanız, çiçekli zebra perde tam size göre. En şık zebra perde ödülü olsa, ödülü muhtemelen çiçekli zebra perde modeli kazanırdı.  Katı ve şeffaf kumaş simetrisi, her iç mekâna geometrik bir dokunuş katar.  Ayrıca doğal renk paleti sayesinde çiçekli stor perde, mobilya ve ev dekorunuzun tüm güzelliğini gözler önüne serer. Çiçekli zebra perde modeli ve diğer zebra perde modelleri, çevre dostu ve yüksek kaliteli malzemelerden tasarlanır. Şeffaf katmanlı zebra perde enerji tüketimini azaltır. Gelişmiş ışık kontrolü sayesinde gereksiz aydınlatmanın kullanımını engeller ve iklimlendirmeyi azaltır. Bu özellik, hem paranızı hem de doğal kaynakları korumanıza yardımcı olur.