Çerçeve Bebek Şekeri

Bebeklerini heyecanla bekleyen anne adayları dünyaya gelmek üzere olan bebek için hazırlıklar yapar. Bunlardan biri de çevreye verilmek üzere hazırlanan bebek şekerleridir. Doğum anısını korumak bebeğin gelişini kutlamak için aile bireyleri bu tür bir hazırlık yapar.   Bebek şekerleri hatıra olarak ailedekilere, arkadaşlara akrabalara vs. dağıtılır. Bebek şekerleri son yıllarda daha da popüler hale gelmiştir. Dolayısıyla ürün çeşidi de bir hayli fazladır. Bebek şekerleri üretilen malzeme,   süsleme ve şekerin diğer özelliklere göre çeşitlenir. Söz gelimi çerçeve bebek şekeri bunlardan en beğenilen ürünlerdendir. Süsleme çerçeve şeklindedir ve bu çerçeve içerisi güzel bir fotoğrafla doldurulabilir. Ama aynı kategorideki ürünün de yüzlerce farklı çeşidini görmek mümkündür.

Çerçeve Bebek Şekerleri

Çerçeve bebek şekerleri ve diğerlerinin amacı bebeğin hayata gelişini kutlamaktır. Çerçeve bebek şekeri çeşitlerini çevrenize vererek sevimli bir hatırayla bebeğin doğum zamanı anımsamalarını sağlayabilirsiniz. Bu ufak hediyeler göze hitap ettiği gibi duygusal açıdan da önemlidir. Ürün satın almak için satıcıya sipariş vererek istediğiniz miktarda bundan satın alabilirsiniz.

Fiyatlarından söz edilirse çerçeve bebek şekeri adet üzerinden ücretlendirilir.  Ürünün özelliklerine, malzemesine göre adet fiyatında değişiklik görülür.  Ayrıca süslemeleri, çerçeve özellikleri detayı vs. de fiyatlarda belirleyicidir. Adetle satılan ürünlerden genelde 50 -100 adet temin edebilirsiniz. Çerçeve bebek şekerleri sade olanlara göre daha yüksek ücretlidir. Diğer merak edilen detayları firmayla doğrudan görüşebilirsiniz.