Cam ve Kristal Bebek Şekeri

No products found which match your selection.

Bebeklerinin doğumunu heyecanla bekleyen anne adayları birtakım hazırlıklar yapar.  Dünyaya gelmek üzere olan bebeğin anısını korumak, onun gelişini kutlamak için anne ve baba çevresine dağıtılmak üzere hazırlık yapılır. Yeni doğan bebek için kutlamalar yapılır ve bebek şekerleri hatıra olarak verilir. Farklı bebek şekeri türleri vardır ve bunlar binlerce çeşitle satılır. Üretilen malzeme, ürün süslemesi ve şekerin özelliğine göre çeşitlendirme yapılır. Örneğin cam ve kristal bebek şekeri bunlar içinde en beğenilen malzemelerdendir. Süsleme cam ve kristal şeklindedir ve şekerleme vardır. Ama bunun da yüzlerce farklı çeşidi görülebilir. Cam fanus içinde bebek heykeli olanlar, sadece camdan yapılan bebek süslemesi vs. örnek gösterilebilir. Bazıları da inancı yansıtan özelliktedir.

Cam Bebek Şekeri

Cam kristal bebek şekerlerinin amacı bebeğin hayata gelişini kutlamak ve güzel bir anıyı yakınlara ve çevreye bırakmaktır. Cam ve kristal bebek şekeri çeşitlerini yakınlarınıza vererek güzel, sevimli bir hatırayla sizi anımsamalarını sağlayabilirsiniz. Satıcıya sipariş vererek dilediğiniz sayıda satın alabilirsiniz.

Kristal ve cam bebek şekeri fiyatlarından söz edilirse tane üzerinden ücretlendirilir ve ürünün özelliklerine göre adet fiyatında değişiklik olur.   Cam ve kristal özellikleri, süslülük detayı vs. de daha fazla işlemeye göre belirleyicilik vardır. Gösterişli cam kristal bebek şekerleri adet fiyatı da sade olanlara göre daha yüksek fiyattadır. Ürünle ilgili diğer detayları firmayla görüşebilirsiniz.