Bisiklet Nikah Şekeri

 • İndirim! Gelin Damat Bisikletli Sticker Nikah Şekeri

  Gelin Damat Bisikletli Sticker Nikah Şekeri

  1.00  0.65 

  √ Whatsapp İletişim : 0544 230 33 41
  √ En Az 50 Adet Alınabilir. 50 Adet Altı Alımlar da Adet 1 TL’dir.

  √ Mıknatıs
  √ Tül ( İsteğe Bağlı Renk Seçebilirsiniz )
  √ İsim Etiketi
  √ Lavanta ( Badem Şekeri İstiyor İseniz Belirtiniz )
  √ 5-7 İş Günün de Teslimat

 • Mavi Takımlı Ay Üstünde Gelin Damat Nikah Şekeri

  Mavi Takımlı Ay Üstünde Gelin Damat Nikah Şekeri

  1.00 

  √ Whatsapp İletişim : 0544 230 33 41
  √ Ödeme Şekli : Sadece Havale/Eft İle Ödeme Alınmaktadır.
  √ Mıknatıs
  √ Tül ( İsteğe Bağlı Renk Seçebilirsiniz )
  √ İsim Etiketi
  √ Lavanta
  √ 5-7 İş Günün de Teslimat
  √ 150 TL Ve Üstü Alışverişler de Ücretsiz Kargo
  √ En : 2.5 Boy : 6

 • Sepetli Ve Keseli Kırmızı Bisiklet

  Sepetli Ve Keseli Kırmızı Bisiklet

  1.90 

  √ Whatsapp İletişim : 0544 230 33 41
  √ 5-7 İş Günün de Teslimat
  √ En : 10 Boy : 14

Bir genç kız için, hayatında en önem verdiği günlerden birisi düğün günüdür. Elbette her genç kız, bu günün muhteşem olmasının hayallerini kurar. Hazırlıklara aylar öncesinden başlanılır. Hatta çeyiz işlemleri yıllar önceden hazır kenarda bekler vaziyettedir. O sabah uyanıldığında, ilk defa ne giyeceğinden emindir gelin adayları. Bu gün elbette gelinler kadar damatlar için de önemlidir. Ayrıntılara fazla takılmasa da bir damatta törenin en güzel şekilde olmasını ister. Hatırlarını kırmayarak gelen misafirler en iyi şekilde ağırlanmalıdır. Yemekler yenir, oyunlar oynanır, pasta kesimi ve nikâh töreni yapılır. Genellikle düğün ya da nikâh töreni çıkışlarında verilen ve kültürümüzde yer edinmiş olan bir diğer unsur da nikâh şekeridir.

Nikâh şekeri, düğünü yapan kimselerin fikir, düşünce ve zevklerine göre farklı şekillerde olabilmektedir. Önceleri adının hakkını vererek şeker şeklinde ikram edilen nikâh şekeri, şimdilerde farklı kılıklara da bürünmektedir. Bisiklet nikâh şekeri, son zamanların en çok kullanılan ürünlerinden birisidir. İnce bir telin bisikletin parçaları şeklinde bükülmesi ve daha sonra bu parçaların birleştirilmesi ile oluşan bisiklet nikâh şekeri, birçok gelin ve damat adayının tercihidir. Rengârenk teller ile şekiller verilebilir hatta bisikletin sepet kısmı yapılıp minik suni çiçekler ile bu sepetler doldurulabilir hatta tercihe göre sepete şekerler konulabilir. Ya da tüller, simler, pullar, boncuklar ve diğer malzemeler ile bisiklet daha da renklendirilebilmektedir. Bisiklet nikâh şekeri genellikle biblo olarak kullanılır. Uygun şekiller verildiğinde ise magnet şeklinde de kullanılabilmektedir.

Bisikletli Nikah Şekerleri

Kullanılan malzemelere göre farklı fiyat aralıklarında olabilmektedir. Yapımında kullanılan teller, çeşitlerine göre maliyetli olabileceğinden dolayı diğer şekerlere oranlara biraz daha pahalı olabilir. Fakat yinede düğün sahiplerini sıkacak kadar büyük fiyatlarda değildir. Üzerlerine gelin ve damadın isimleri, nikâh tarihleri olan yazılar asılabilmektedir. Ya da çiftlerin uygun buldukları özlü sözler de farklı bir seçim olabilir. En çok tercih edilen yazılar ise düğünümüze hoş geldiniz teması taşıyan yazılardır. Bu yazılar bisikletlere asılabilir ya da, küçük yapışkanlı kâğıtlar şeklinde bisikletlerin sepet gibi uygun kısımlarına yapıştırılabilir.