Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Anne babalar, bebeklerini kucaklarına almadan önce ve kucaklarına aldıkları gün, daha sonra da bebeklerinin bütün özel günlerini kutlamaya değer bulurlar. Günümüzde bebeklerin bazı ilklerini özelleştirerek kutlamalar yapmak ve bu kutlamalarda kalıcı minik hediyelikler dağıtmak oldukça popüler olmaya başladı.

Siz de bebeğinizin özel günlerine ait kutlamalarınızın, akıllarda hoş bir anı olarak kalmasını ve konuklarınıza teşekkür amaçlı olmasını istiyorsanız, kalıcı ve şık bir bebek şekeri modeli olarak, pleksi bebek şekeri hediyelikleri tercih edebilirsiniz. Gününüze uygun tasarlanmış pleksi modeller, son derece parlak ve şık görünümüyle konuklarınızın hoşuna gidecektir.

Pleksi̇ Bebek Magneti Nerelerde Kullanılır?

Pleksi bebek hediyelikleri, bütün özel günlerinizde rahatlıkla konuklarınıza sunabileceğiniz çok tercih edilen bir üründür. Doğum öncesi baby shower partinizde, uygun bir tasarımla kullanabilirsiniz. Bebeğinizin doğduğu ilk günler hastaneye veya evinize ziyarete gelen misafirlerinize vererek, bu özel günlerin unutulmaz olmasını sağlayabilirsiniz. Bebek mevlidi, diş buğdayı, bir yaş ve takip eden diğer doğum günleri organizasyonlarında sunabileceğiniz oldukça beğenilen bir üründür.

Kararınıza yön vermek için sitemizde farklı modellerdeki pleksi bebek şekeri hediyeliklerini inceleyebilirsiniz.

Pleksi̇ Bebek Magnet Tasarım Alternati̇fleri̇

Pleksi; malzeme olarak kullanım alanı çok geniş olduğu için; bebek şekeri modellerinde de oldukça fazla tasarımda kullanılmaktadır. Bu nedenle pleksi bebek magneti kategorisinde birbirinden farklı modeller bulmak kolay olacaktır. Aynalı diye tabir ettiğimiz parlak pleksi malzemenin gold, gümüş, pembe ve mavi renkleri olsa da en çok tercih edilen gold ve gümüş renkleridir. Bebek ayak izli, emzikli, diş figürlü, üzeri ayetli değişik şekilli tasarımlar, leylek, kelebek, kalp, melek kanadı, kral tacı modelleri çok tercih ediliyor.

Bunların dışında; biberon ve pusetli olanları da çok beğenilmektedir. Ahşapla birlikte kullanılarak değişik tasarımlar oluşturulan modeller oldukça ilgi çekici bir seçenektir. Değişik şirin figürlerle tasarlanan anahtarlıklar da kullanışlılığı ve kalıcılığıyla vazgeçilmezler arasındadır.

Gününüze, bebeğinizin cinsiyetine ve konseptinize uygun renkte tül ve kurdelelerle hazırlanan, arkası mıknatıslı, değişik modelleri sitemizde bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazemizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Pleksi̇ Bebek Magneti Fiyatları

Pleksi bebek şekeri fiyatları takdir edersiniz ki modeline göre farklılıklar gösterir. Seçtiğiniz modelin detayı, ebatları bu farklılıkların ortaya çıkmasında en büyük etkendir. Genel olarak 1 TL ve 5 TL aralığında maliyetler oluşmaktadır.

Tarzınızı ve zevkinizi yansıtacak, bütçenize en uygun modelleri firmamızdan temin ederek; ürün kalitesinin, güvenli alışverişin, hızlı teslimatın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.