Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Bebekler ailelerinin hayatlarındaki en önemli, en özel mucizeleridir. Ebeveynler bebeklerinin olacağı haberini aldıkları andan itibaren onlar için yaptıkları her şeyin çok özel olmasını isterler. Bebeklerinin özel günlerini kutlayarak akıllarda hoş birer anı olarak hatırlanmasını isterler. Bu kutlama ve partilere davet ettikleri misafirlerine; kalıcı bebek hediyelikleri vererek hem misafirleri memnun etmiş hem de günlerini güzel bir anıya dönüştürmüş olurlar.

Keçeden yapılan, gününüze uygun tasarlanmış bebek şekeri tercihinizle sizde özel günlerinizi unutulmaz kılabilirsiniz. Keçe bebek şekeri hediyelikleri; kalıcılığı ve şıklığıyla son günlerde çok fazla tercih edilmeye başladı. Magnetli tasarımlarıyla çok kullanışlı ve kalıcı bir seçenektir.

Keçe Bebek Süsleri Nerelerde Kullanılır?

Keçe bebek şekeri, natürel bir malzeme olması ve kalıcılığından dolayı bebeğinize ait bütün özel günlerde kullanılabilir. Tüllerle süslenmiş, gününüze uygun renk ve modellerle tasarlanmış keçe bebek şekeri hediyelikleriyle şık bir tercih yapmış olacaksınız. Doğum öncesi baby shower partinizde, bebeğinizin doğduğu günün anısına, bebek mevlidi, diş buğdayı, bir yaş doğum günü kutlamalarında mutluluğunuzu paylaşan bütün sevdiklerinize sunabilirsiniz. Onlara vereceğiniz keçe bebek şekeri hediyeleriniz; renkleriyle şekilleriyle, kalıcılığıyla çok hoşlarına gidecektir.

Tarzınıza, kutlamayı planladığınız gününüze uygun seçeneklerle firmamız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

Keçe Bebek Şekeri̇ Tasarım Alternati̇fleri̇

Diğer bebek şekerleri kadar yüzlerce çeşit olmasa da kayda değer çeşitliliktedir. Diş şeklinde, puset, emzik, melek kanatları, biberon, nazar boncuğu, keçeden değişik figürlerle tasarlanmış anahtarlık, keçeden çerçeve, bebek ayağı şeklinde keçe bebek şekeri magnetleri oldukça popüler tercihler arasındadır. Değişik hayvan figürleri ve araba şeklinde olanlarda tercih edilebilir.

Önemli olan; özel gününüze uygun olan temaları, iyi tespit edebilmenizdir. Bu konuda sizler için büyük titizlikle düzenlemiş olduğumuz sitemizden yararlanabilirsiniz. Firmamız özgün renk ve tasarımlarıyla hizmet etme hedefini üst sınırlarda tutmayı hedeflemektedir.

Keçe Bebek Magneti Mali̇yetleri̇

Keçe bebek şekeri fiyatları tabii ki modellerine göre değişiklik gösterir. Fiyat değişikliğini malzemeden ziyade işçiliği daha çok etkiliyor. Çünkü diğer modellere kıyasla keçe magnetlerde el işçiliği daha fazla olduğundan fiyatlarda değişkenlik ortaya çıkmaktadır. 1.5 TL ile 5 TL arasında farklı modeller bulabilirsiniz.

Firma olarak titizle hazırladığımız ürünleri, hızlı teslimatımızla tercih sebebiniz olmayı yeğlemekteyiz.