Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Bebeklerinin olacağı haberiyle ebeveynlerde başlayan heyecan; doğumla birlikte en üst sınırlara çıkar ve bebeklerinin bütün ilkleriyle devam eder. Bebeklerin gelişimindeki bütün ilkler, kutlamaya değer kıymetli günlerdir. Ebeveynler bu değerli günlerinin özel birer anı olarak kalması için ellerinden geleni yaparlar. Bebeklerinin doğum öncesi ve sonrası yaptıkları kutlamalarda davetlilerine; kalıcı bebek süsleri hediyelikleri dağıtarak akıllarda kalmasını sağlarlar.

Siz de bebeğinizin özel günlerini; hediyelik bebek şekerleriyle taçlandırmak isterseniz çubuklu bebek şekerlerini tercih edebilirsiniz. Mutluluğunuzu paylaşan misafirlerinize dağıtacağınız bu hediyelikler, çok şirin ve renkli görünümüyle harika bir seçim olacaktır.

Çubuklu Bebek Süsleri Nerelerde Kullanılır

Sunumu en kolay bebek süsleri modellerinden biridir. Doğum öncesinde kullanabileceğiniz gibi, doğum sonrasında da renkli şirin sepetlere koyacağınız straforlara saplayarak, hastaneye veya evinize gelen misafirlerinize sunabilirsiniz. Yine aynı tarzda sunumla; gününüze uyacak model seçiminizle, bebek mevlidi, diş buğdayı, bir yaş ve sonraki doğum günlerinde dağıtabileceğiniz harika bir seçenektir. Bu şirin çubuklu bebek şekeri modelleri; şık görünümüyle ve sunumuyla parti konseptinize ayrı bir hava katacaktır.

Siz de tercihinizi çubuklu bebek şekerinden yana yapacaksanız; büyük bir özenle hazırladığımız sitemizden yararlanabilirsiniz.

Çubuklu Bebek Magneti̇ Tasarım Alternati̇fleri̇

Çubuklu bebek magneti kategorisinde en çok ahşap malzemeli figürler kullanılmakla birlikte keçeden yapılan ürünler de tercih edilmektedir. Ahşap ayıcık, leylek, bebek, tulum, emzik, elbise, diş figürleri en çok tercih edilenler arasındadır. Keçe olanlardan ise kalp, emzik, melek kanadı, uğur böceği, kelebek, kuzu, papatya, bebek ayak izi gibi figürlerle tasarlanan çubuklu bebek şekerleri de ilgi görmektedir. Mıknatıslı ya da mıknatıssız tasarlanabilir. Mıknatıslı olanları buzdolabı süsü olarak kullanılırken, mıknatıssız olanlar saksı çiçeklerinin dibine saplanarak veya vazolardaki çiçeklerin arasına yerleştirilebilir.

Değişik çubuklu bebek şekeri modellerini sitemizden inceleyerek, firmamızdan tercih edebilirsiniz.

Çubuklu Bebek Şekeri̇ Mali̇yetleri̇

Her modelde olduğu gibi çubuklu bebek şekerinde de, fiyatları modeline göre değişebiliyor. Model ve fiyat seçenekleri fazla olduğundan her bütçeye uygun ürünü bulmak daha kolay olacaktır. 1.25 TL ile 4 TL arasında değişen birim fiyatlarla zevkinize ve bütçenize uygun çubuklu bebek şekeri bulabilirsiniz.

Firmamız hem tarzınıza hem de bütçenize uygun geniş ürün yelpazesiyle daim hizmetinizde olacaktır.