Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Aileler, bebekleri için doğdukları andan itibaren belli bir yaşa kadar, önem verdikleri anları ve günleri her zaman kutlama arzusunda olurlar. Bebeklerin veya çocukların bütün özel günlerini, etkinlilerle, kutlamalarla unutulmaz birer anıya dönüştürmek oldukça keyif vericidir. Bu özel ve keyifli günlerin anısına davetlilere; sizi yalnız bırakmayıp geldikleri için, kalıcı küçük hediyelikler vermek harikulade bir inceliktir.

Sizler de bu anlamlı ve özel günlerinizde, konuklarınıza, o günün anısına özgü, açacakla tasarlanmış bebek şekeri sunabilirsiniz. Bebek şekeri hediyelikleri arasında oldukça ilgi gören ve hiç eskimeyen kalıcı bir seçenektir.

Açacak Bebek Magnetleri Nerelerde Kullanılır?

Ailelerin, bebekleri için ekstra önemsedikleri günler olan; Baby shower partileri, doğum günleri, diş buğdayı etkinlikleri, bebek mevlitleri ve sünnetlerde, gelen misafirlere o günü anımsatmak amacıyla dağılması tercih edilir.

Sizler de bebeğinizin özel günlerinde; günün anlamına uygun tasarlanarak sevimli hale getirilmiş açacaklı bebek şekerleri dağıtabilirsiniz. Misafirlerinize vereceğiniz bu sevimli hediyelikler ile özel gününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Magnetli tasarımıyla, metal yüzeylere ve buz dolaplarına kolaylıkla yapıştırılan bir ürün çeşididir.

Özel günleriniz için, sitemizdeki tasarım seçeneklerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Açacak Bebek Magnet Tasarım Alternati̇fleri̇…

Yuvarlak kapak şeklinde, ya da klasik yapıda açacaklar; tarzınıza, gününüze uygun veya kişiye özel tasarlanabilir. Örneğin, doğum günleri için; isim, tarih, yaş bilgileri magnet açacağa baskı yapılabilir. Ayrıca çocuğunuzun fotoğrafını kullanarak, konuklarınıza özel günden unutulmayacak bir hediye sunmuş olursunuz. Başka bir seçenek de üzerine sevimli karakterlerin basılı olduğu açacaklardır. Bütün bunların dışında; diş buğdayı, doğum günü, hoş geldin bebek temalı modellerden, bebeğinizin cinsiyetine uygun tasarlanmış olanlar da tercih edilebilir.

Firmamızın sizler için titizlikle hazırladığı sitemizden, farklı tasarımları görebilir. Karar vermenizi sağlayacak desteği alabilirsiniz.

Açacak Bebek Şekeri̇ Tasarımları Mali̇yetli̇ mi̇di̇r?

Her modelde olduğu gibi, maliyetler seçiminize göre değişkenlik gösterir. Şunu söylemeliyiz ki normal tasarımlarda en ekonomik ürünlerden biridir. Kalıcılığını, işlevselliğini, dekoratif olmasını göz önüne alırsak oldukça isabetli bir seçenektir. Kişiye özel tasarımlarda da firmamız olabilecek en ekonomik fiyatlarıyla, sizlerin memnuniyetini üst sınırlara taşımaya özen gösterecektir.