Ayetli Bebek Şekeri

 • Ayet Tabaklı Mavi Mevlüt Şekeri

  Ayet Tabaklı Mavi Mevlüt Şekeri

  1.45 

  √ Whatsapp İletişim : 0544 230 33 41
  √ Mıknatıs
  √ Tül ( İsteğe Bağlı Renk Seçebilirsiniz )
  √ İsim Etiketi
  √ Lavanta ( Badem Şekeri İstiyor İseniz Belirtiniz )
  √ 5-7 İş Günün de Teslimat

Yeni doğan bebekler için yapılacak olan hoş geldin kutlamasında, diş çıkartan bebekler için diş buğdayında veya sünnet olan bebeklerin sünnet mevlitlerin de gelen konuklara ikram etmek amaçlı olarak ayetli bebek şekeri modelleri alınabilir. Üzerine isim yazılarak da hazırlanan modeller sayesinde hangi amaç için kutlama yapılacak ise ona uygun olan seçeneklerin oluşturulması sağlanır. Kullanılan kaliteli malzemeler ile daha kaliteli ürünler oluşturularak bu şekilde satışa sunulur. İçinde ayet bulunan kağıtların veya bebek figürlerinin yer aldığı modeller bu özel günlerde konuklarına anlamlı hediyeler vermek isteyenlerin tercih ettiği seçenekler olmaktadır. Birim adet fiyatı üzerinden alım yapıldığından davet edilen kişi sayısına göre sistemden alım yapılabilir.

Ayetli bebek şekeri içinde yazan ayetler ile istenildiği gibi farklı modeller üzerinden seçim yapılabilir. Ayet olarak modellerde farklı nedenler ile yazım yapılarak bu şekilde herkesin istediği tarzda seçim yapmasına imkan sağlanır. Hazırlanan ürünlerde farklı boyutlarda figürler kullanılarak bu şekilde daha özel seçenekler yapılması için üretim yapılır. Şık şekilde hazırlanan özel ürünler üzerine yazılan ayetler farklı olabilir. Toplu alımlar yapıldığından bu şekilde daha uygun fiyatlar ile yeterli olacak sayıda alım yapılarak gelen konuklara özel olarak bebek şekerleri dağıtılır. Farklı günlerde dağıtılmak için tercih edilecek olan şık ve gösterişli ürünler arasından en uygun olan seçimleri yapmak isteyenler sistemden bu konuda bilgi alarak istedikleri şekilde alım yapabilirler.

Ayetli Bebek Şekeri

Ayetli bebek şekeri almak isteyenler bu durumda farklı renklerde ve modellerde hazırlanan ürünler arasından seçim yaparak yapacakları kutlamalar için gelen konuklara o günden bir anı olarak verilebilir. Magnet olarak kullanılması için arka kısmına konulan mıknatıslar ile buzdolabının üzerinde uzun süre saklanabilir. Görsel açıdan oldukça şık olan modelleri tercih edenler davetlilerine verdikleri şekerlerde isim ve davetin konusuna göre bilgi yazdırarak bu şekilde ekleyebilir. Yuvarlak şekilli de hazırlanan özel tabaklar üzerine yazılan ayetlerin içerikleri farklı şekillerde olabilir. Tül detayları kız veya erkek bebeklere göre değiştirilerek pembe veya mavi olduğu gibi ortak renk olarak beyaz da kullanılabilir.