Anahtarlık Bebek Şekeri

No products found which match your selection.

Sünnet, hoş geldin bebeğim kutlaması, diş buğdayı gibi farklı özel günlerde birbirinden özel ve güzel bebek şekeri modelleri üzerinden seçim yapılabilir. Kız ve erkek bebekler için farklı renklerde ve modellerde hazırlanan şekerler gelen konuklara ikram edilerek bu özel günden hatıra kalması sağlanır. Anahtarlık bebek şekeri modelleri daha sonra anahtarlık olarak kullanılabildiğinden sıklıkla tercih edilir. Pembe veya mavi tüller ile süslenen bu modellerde bebeklerin cinsiyetlerine göre seçimler yapılabilir. Konuk sayısına göre alım yapılacağından bu durumda gelecek olan konuklara yeterli olacak şeker alınırken birim fiyatı üzerinden hesaplama yapılır. Birim fiyatları oldukça uygun olan ürünlerden fazla sayıda alınması halinde uzun süre saklanabilir. Farklı tarzlarda hazırlanan modeller bulunduğundan herkes zevkine göre seçim yapılabilir.

Anahtarlık Bebek Şekeri Modelleri

Taleplere göre anahtarlık bebek şekeri modellerinde badem şeker kullanıldığı gibi hoş kokusu ile etkili olması için lavanta da kullanılmaktadır. Modellerde yalnızca figürler bulunan seçenekler de olduğundan daha sonrasında kullanışlı olması için bu tarz seçimlerde yapılabilir. Ucunda bulunan anahtarlık kısmı ile şık ve sevimli anahtarlıklara sahip olabilirsiniz. Uç kısmında bulunan şekerlemeleri aldıktan sonra tamamen anahtara takılarak uzun süre kullanılabilir. Üretimlerde kullanılan kaliteli malzemeler ile daha kaliteli sonuçlar elde edilmektedir. Renk seçimlerinde kız bebekler için pembe erkek bebekler için mavi üretimler yapılmaktadır. Aynı fiyat ile satışları yapıldığından özellikle ikiz bebeği olan ve ayrı cinsiyetlerde ihtiyaç duyanlar aynı modellerin farklı renklerini de alarak bu şekilde konuklarına dağıtabilirler.

Anahtarlık bebek şekeri alacak olanlar tercihlerini beğendikleri modellerden yana yaparak kısa süre içinde istedikleri miktarda şekeri teslim alabilirler. Özel olarak basılan isim bilgileri de şekerler ile birlikte gönderilir. Bu sayede üzerine takılarak konuklara dağıtımı yapılabilir. Modellerin içeriklerine göre konulan şeker veya lavanta ile farklı seçimler yapılabilir. İçinde şeker olmayan yalnızca anahtarlık olarak kullanılacak şekilde modellerde üretilir. Taleplere göre hazırlanacak olan ürünler uzun süre aynı şekilde kullanılmaya devam edecek kalite de hazırlanır. Bu sayede alınan ve misafirlere dağıtılan bu şık şekerler ile bebeğinizin özel günü uzun süre hatırlanabilir.