Ahşap Bebek Şekeri

No products found which match your selection.

Doğum sonrasında bebekler için verilen davetlerde veya özel gün düzenlemelerinde gelen konuklara dağıtmak için farklı tarzlarda şekerler arasından seçimler yapılabilir. Ahşap bebek şekeri modelleri hem kız hem de erkek bebekler için tercih edilecek olan seçenekleri bir arada sizlere sunmaktadır. Farklı detaylar ile yapılan süslemeler sayesinde herkesin beğenebileceği tarzda seçenekler oluşturulmaktadır. Modellerde şeker veya lavanta kullanılarak farklı seçimler yapılmasına imkan sağlanır. Taleplere göre şekerler üzerine bebeklerin doğum tarihleri, isim bilgileri yazılarak eklenir. Bu şekilde dağıtım sırasında bebeğinizi ziyarete gelen konuklarınıza şık ve uzun süre kalıcı hediyeler verme imkanı bulabilirsiniz. Sayı seçimlerinde gelecek olan konuklara yetecek sayıda alım yapılması gerekir.

Ahşap bebek şekeri almak isteyenler için ahşap figürler hem kız hem de erkek bebekler için özel olarak tasarlanır. Pembe veya mavi renklerde tül detayları ile şekillendirilen modellerin üzerine ahşap ile verilen şekillerde figür eklemesi yapılır. Bu sayede her zevke göre farklı ve şık seçenekler üzerinden uygun fiyatlar ile alım yapılabilir. Ahşaptan yapılan bebeklere özel şekillerde bebeklerin cinsiyetlerine uygun olacak farklı şekilde süslemeler yapılır. Modellerin içeriklerine göre belirlenen fiyatlar üzerinden satışları istenilen adet üzerinden yapılır. Toplu satışlar yapıldığından yeterli olacak sayıda alım yapılırken belirlenen miktara göre sistemden seçimler yapılabilir. Diş buğdayı için hazırlanan modellerde diş şeklinde ahşaplar hazırlanarak bu şekilde amaca uygun şekilde ürün seçimi yapılmasına yardımcı olunmaktadır.

Ahşap Bebek Şekerleri

Ahşap bebek şekeri almak isteyenler modellerde şeker veya lavanta gibi seçenekleri bularak aralarından uygun olanları tercih edebilirler. Farklı tarzlarda seçenekler arayanlar bu figürlerin magnet olarak kullanılanlarını da tercih ederek bu şekilde buzdolabı üzerinden kullanabilirler. Arka kısma eklenen mıknatıs ile şekerler istenildiğinde uzun süre buzdolabı süsü olarak da kullanılabilir. Konuklarına şık ve anlamlı hediyeler vermek isteyenler için doğru bir seçim olabilir. Adet fiyatı üzerinden satış yapıldığından yeterli sayıda alım yapılarak gelen bütün konuklara ikram edilebilir. Kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanan bebek şekerleri yeni doğan, diş buğdayı, sünnet gibi farklı amaçlar için yapılan kutlamalarda tercih edilebilir.