Nikah Şekeri Modelleri Sizin Tercihiniz Hangisi ?

Nikah Şekeri Modelleri Sizin Tercihiniz Hangisi ?Nikah Şekeri Modelleri Sizin Tercihiniz Hangisi ?

Nikah şekeri modelleri denilince akla binlerce çeşit gelmektedir.Aslında bu modeller nikah şekeri firmalarının kendi hayal dünyalarına göre değişkenlik göstermektedir. Mesela bisikletli nikah şekeri baktığınız da en fazla iki veya üç farklı çeşitte hazırlanırken,hayal dünyası geniş olan insanlar daha farklı ve daha modern tasarımları yapabilmektedir. Bu beceriye sahip olanlar aslında bir adım önde diyebiliriz,çünkü bu imkan ile her yıl değişen moda ve fikirlere kolaca cevap verebilmektedirler.

Hangi Nikah Şekeri Modellerini Tercih Etmeliyiz ?

Aslında bu tercihi yaparken bir çok unsuru göz önünden bulundurmayız. Bunlardan bir tanesi de bütçemizi sorgulamalıyız. Çünkü 0,50 kuruşu da nikah şekeri bulabilirsiniz 3 Türk Lirasına da, eğer ki bütçeniz el veriyor ise daha modern tasarımlara sahip nikah şekerlerini tercih edebilirsiniz. Bunların başında ise daha çok bisikletli nikah şekerleri gelmektedir. Bu modeller aslında hediye ettiğimiz kişiler tarafınca bir çok farklı fonksiyon da kullanılmaktadır. Süs eşyası ve benzeri alanlarda mesela,bunun aksine buzdolabına yapışan magnetli nikah şekerleri veya mıknatıslı modeller,mıknatısın düşmesi veya magnetin yapışmaması itibariyle bir süre sonra çöpe atılabiliyor. Ama bisiklet tarzı modeller de uzun süre süs eşyası olarak kullanabilmektedir.
Bunun akabinde ağırlık olarak biblolu nikah şekeri modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz nişan şekerleri de çokça rağbet görmektedir,aynı şekil de bisikletli nikah şekerinin kullanım alanları,biblo modellerinde de geçerlidir. Millet olarak süs eşyalarına önem verdiğimizden,hediye ettiğiniz kişiler de belki yıllarca hatıra olarak kalacaktır.

Çerçeveli Nikah Şekeri Modellerin de Farkı Yaşayın

Bu modellerde ağırlık olarak 2015 yılından bu yana çokça satılmaya başlanmıştır. Kullanımı da çok güzel olduğu için biz çok tavsiye ederiz bu ürünü. Hem resimlerinizi koyarak hatıra olsun diye sevdiklerinize verebilirsiniz,isterseniz boş çerçeve olarak onlara dağıtırsınız,kendileri istedikleri resimleri koyarlar.

Lavantalı Nikah Şekerleri

Bunlar daha çok tuvalet ve benzeri yerlere koyulduğunu çokça gördük. Ne kadar hediye de olsa tuvaletteki pis koku gitsin diye kullanan bir çok insan var buna da birşey yapamayız. Ama aksine odasına koyan da muhakkak var. Bu modeller daha çok sticker nikah şekeri dediğimiz modeller de bulunuyor. Sadece lavanta kesesi ile içine koyulmuş az bir lavanta aslına bakılırsa çok sade bir hediye gibi görünüyor. Bu yüzden bütçeyi biraz daha yükselterek daha farklı modeller de hem lavantalı hemde süslemeli nikah şekerlerini tercih edebilirsiniz.

Kısmen de olsa sizlere nikah şekerleri modelleri hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Ama tüm nikah şekeri çeşitlerine yer vermek oldukça güç. O yüzden daha iyi fikir sahibi olmak için nikah şekeri kategorimizi ziyaret ederek geniş bilgiye sahip olabilirsiniz. Yüzlerce modeli sizler için tek sayfa da topladık,umarım hepiniz beğenirsiniz.

Benzer Konular:

Bergama Bebek Sünnet Nikah Ve Mevlüt Şekeri

Bergama Bebek Sünnet Nikah Ve Mevlüt Şekeri

Bergama İzmir ilimize ait bir ilçedir. Kuzeyin de yer alır....

Ucuz Nikah Şekeri mi ? Yoksa Hem Ucuz Hem Kalite mi ?

Ucuz Nikah Şekeri mi ? Yoksa Hem Ucuz Hem Kalite mi ?

Bugüne kadar belki de yaklaşık yüzlerce nikah şekeri siparişini teslim...

İzmir Bornova Bebek Şekeri Ve Nikah Şekeri

İzmir Bornova Bebek Şekeri Ve Nikah Şekeri

Bornova İzmir’in en büyük ilçelerin den biridir. 1957 yılın da...