Kokulu Taş Modası Aldı Başını Gidiyor

Kokulu Taş Modası Aldı Başını Gidiyor

Eskiden nikah şekeri deyince hemen akla gelen modeller belliydi, lavanta kesesi veya içine badem şekeri koyulmuş keseler. Zaman geçtikçe bu modeller arttı, sticker tarzı nikah şekerleri çoğaldı,artık onlar da yerini biblo nikah şekerlerine bıraktı,derken 2015 yılından bu yana damgasını vuran iki model var artık. Kokulu taş nikah şekerleri ve sabundan yapılmış nikah şekerleri.

Artık tek tük modellerin yanı sıra oldukça geniş kitlelere hitap eden, değişik kalıplardan farklı modeller oluşturulmaktadır. İsteğe göre arabalı,leylekli,gelin-damat motifli ve daha nice kokulu taş modellerini rahatlıkla bulabilirsiniz.Fakat kokulu taş nikah şekeri, bebek şekeri veya farklı şeker türlerinden sipariş vereceğiniz zaman muhakkak gerçekten kokulu olup olmadığını sorunuz. Çünkü,kokulu taş diye tabir edilen iki tür vardır birisi sadece rengi itibariyle kokulu taş diye anılıyor, bunlarda koku ve benzeri durum yoktur,sadece renkli modellerdir. Birde esans kokusu barındıran kokulu taşlar vardır. Bizim tarafımızdan üretilen tüm modeller de ise muhakkak esans bulunmaktadır.
Ben Yapsam Nasıl Olur ?
Evet bazı müşterilerimizin sorduğu sorulardan birisi de budur, hazırlanmış hali yerine kendileri yapmak istiyorlar. Öncelikle bizde kokulu taş malzemeleri bulunmamaktadır. Ama dışarıdan alacak kişiler için bazı püf noktaları belirtelim,bizden almasanız de kendiniz evde rahatlıkla yapabilirsiniz.
Öncelikle kokulu taşımızın kalıbının temiz olmasına, içinde kalıntı kalmamasına dikkat edelim. Aksi halde çıkıntılı olabiliyor,bir kaseye tatlı kaşığı ile üç kaşık toz atalım,sonrasın da ise üç tatlı kaşığı su koyalım ve boza kıvamına gelecek seviyede çırpalım. Kıvama gelen taş tozunu,kalıbımıza döküp ortalama 15-20 dakika bekleyin ve oldukça yavaş hareketler ile çıkarınız. Eğer toz çok cıvık olursa, çıkartırken parçalanma ihtimali çok yüksektir.

Kokulu Taş Fiyatları
Kokulu taşların fiyatları nikah şekerlerin de olduğu gibi farklılık göstermektedir. Vereceğiniz siparişe göre bir fiyat belirlenip sizlere sunulmaktadır. Çünkü, geniş bir yelpazesi olan bu ürünlerin, isimlik,nikah bebek şekeri modelleri ve birbirinden farklı türleri bulunmaktadır. Fiyat listesi için sitemizin üst kısmında bulunan kokulu taşlar menüsüne tıklayınız detaylı olarak oradan güncel fiyatları takip edebilirsiniz.Bulamadığınız ürün olduğu takdirde ise bizlere , 0544 230 3341 telefon numarasından ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Benzer Konular:

Bergama Bebek Sünnet Nikah Ve Mevlüt Şekeri

Bergama Bebek Sünnet Nikah Ve Mevlüt Şekeri

Bergama İzmir ilimize ait bir ilçedir. Kuzeyin de yer alır....

Gaziemir Nikah Şekeri Ve Bebek Şekeri

Gaziemir Nikah Şekeri Ve Bebek Şekeri

İzmir Gaziemir Sünnet Bebek Mevlit Ve Nikah Şekeri Gaziemir ilçesi...