Kokulu Taş Bebek Şekeri Ve Nikah Şekeri Yeni Tasarımlar

Artık modasal gelişimin etkisi ile her sektör de dönem dönem farklılıklar muhakkak oluyor ve bu değişimlerin olması da tabi ki gereklidir. Bizlerin ilgilendiği bebek şekeri ve nikah şekeri sektörü de bu gelişmelerden nasibini almaktadır. Hatta şöyle diyebiliriz ki malumunuz bu tarz şekerlemelerin tarihi 80’li yıllara kadar dayanmaktadır. O zamanlar pek bebek ve mevlit şekeri tarzı ürünler yoktu ama nikah şekerleri vardı ve bu modeller de ise sadece tüle badem şekeri koyulup dağıtım yapılmaktaydı. Yani isim etiketi,mıknatıs ve benzeri materyaller yoktu. Bu ürünler de sticker ve biblo modelleri ise 2000’li yıllara doğru piyasaya çıktı ve artık nikah – bebek şekeri sektörü 2010 yıllarından itibaren hızla gelişerek çok farklı modeller piyasaya sürüldü. 2016 yılını geri de bıraktığımız şu günler de ise bu sektörün modası artık kokulu taş bebek şekeri ve nikah şekeri aldı.

Kokulu Taş Bebek Şekeri

Tombik Ayak Mavi

Konumuzun başında da belirttiğimiz gibi artık bebek şekerleri çeşitleri her dönem daha farklı olmaya ve yenilenmeye devam etmektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusun da yaptığımız analizler de ise daha çok tombik ayaklar kokulu taş modelleri dediğimiz modeller daha çok satış yaparak, bu kategori de 1. sırada yer almaktadır. Bunun akabinde en çok satılan kokulu taş modelimiz ise çerçeveli kokulu taşlardır. Bu modelin aslında alternatifi çok,dolap süsü olarak da kullanılan bu modelin içerisine bebek mevlüdü ya da yeni doğan bebek kutlaması yapanlar isteğe göre ayetler koyabiliyor isterlerse de kendi bebeklerinin resimlerini koyma şansını bulabiliyorlar. Sadece bugünler olmayıp, bir yaş kutlamaları ve benzeri doğum günü gibi kutlamalarda da çerçeve kokulu taşların satışı olmaktadır.

Kokulu Taş Nikah Şekeri

Bebek şekerlerine nazaran nikah şekerleri kokulu taş kategorisin de daha az alternatife sahip diyebiliriz. Çünkü, bebekler için bir çok model dağıtıma uygun iken, nikah ve nişan günlerinde ağırlık olarak kalp,gelin damat ve çerçeve figürlerinin satışı gerçekleşmektedir. Size tavsiyemiz eğer nikah şekerlerinizi kokulu taş olarak tercih etmek istiyorsanız asetat kutular da süslenmiş olarak tercih etmelisiniz. Bu görsellik olarak da muazzam bir görüntüye sahip olmaktadır.

Fiyatlar Hakkında Bilgi
Normal şekilde bu tarz süslemelerin fiyatlarının ortalaması hemen hemen bellidir lakin, kokulu taşlar da fiyat aralıkları çok nadir de olsa pek verilmez. Çünkü, farklı süsleme takviyeleri veya renklendirilmesi gibi unsurların eklenmesi ile fiyatlar artmakta veyahutta azalmaktadır. Bu yüzden kokulu taş kategorimize göz atarak, fiyatları takibe alabilirsiniz.

Benzer Konular:

Bursa Bebek Şekeri Ucuz Fiyatlar İle

Bursa Bebek Şekeri Ucuz Fiyatlar İle

Uzun süren çeşitli ve zorlu süreçlerin ardından evlenmeye karar verdiğinizde...

Kına Malzemeleri Listesi Ve Fiyatları Hakkında

Kına Malzemeleri Listesi Ve Fiyatları Hakkında

Geleneklerimizin en güzel örneklerinden birisi de evlenecek olan genç kıza...

Sizler İçin Özel Tasarlanmış Bebek Şekerleri

Sizler İçin Özel Tasarlanmış Bebek Şekerleri

Anneler her zaman için onları yetiştiren annelerinden neler öğrendiyse çocukları...