İzmir Kına Malzemeleri Satış Mağazası

İzmir Kına Malzemeleri Satış Mağazası

Kına gecesi her genç kızın hayalinde yer almaktadır. Eskiden beri sürdürülen gelenek günümüzde farklı malzemelere dönüştürülmüştür. Size özel tasarımlarla kına gecenizi süslemeye adayız. Yılların vermiş olduğu deneyimle sizleri sitemizi ziyaret etmenizi ve kına malzemelerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Kına gecesi malzemeleri sizin tarzınızı yansıtacaktır. Kına geceniz ile fark oluşturmak ve yıllarca akıllarda kalmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Türkiye’nin her bölgesine hizmet vererek müşterilerimizi mağdur etmemeye özen gösteriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Ürünlerimiz arasında kına tepsisi ve kına sepetleri bulabilirsiniz. Kına gecesinde kına yakılmadan önce kına tepsisine kına konulur. Kına gecesinde önemli malzemelerden biri olan kına tepsisi farklı renk ve çeşitlerde bulunmaktadır. İstediğiniz desen ve çiçeklerle de süslemeler yapılabilmektedir. Kına sepetinde ise misafirlere kına veya çerez şeklinde ikramlarda bulunulur. Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için kına sepetinizin de size özel olmalı ve sizin tarzınızı yansıtmalıdır. Aynı zamanda kına gecelerin vazgeçilmezi olan kına mumları da her genç kızın özel gününü aydınlatmaktadır. Gelin etrafında dönerek mumları tutan genç kızlar etrafa yaydıkları ışık ile hoş görüntü oluşturmaktadırlar. Kızların başlarında yer alan kına taçları ise son dönemlerde moda olmaya başladı. Tefler, kına hatırları ve kına fişleri ile sizde özel gecenizi unutmaz yapabilirsiniz.

Sitemizde bulunan her ürün kendi imalatımız olduğu için müşterilerimize üretimden uygun fiyatlı satış yapıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimize kapıda ödeme olanağı ve kredi karı ile ödeme avantajı da sağlıyoruz. Türkiye’nin her bölgesine kampanyalı ürün gönderimi yapıyoruz. Hem kampanya avantajlarından yararlanmak hem de özel gecenizi unutulmaz yapmak için bizimle iletişime geçmelisiniz. Kına gecenize özel birbirinden harika malzemeleri sitemizden de ziyaret edebilir ve sipariş verebilirsiniz. Bizden tasarlaması sizden seçmesi.

Benzer Konular:

Ucuz Bebek Mevlüt Şekeri Size Özel Seçimler

Ucuz Bebek Mevlüt Şekeri Size Özel Seçimler

Biz Müslümanlar neden bebek doğumundan sonra mevlüt yaparız ? Kendimiz...

Gaziemir Nikah Şekeri Ve Bebek Şekeri

Gaziemir Nikah Şekeri Ve Bebek Şekeri

İzmir Gaziemir Sünnet Bebek Mevlit Ve Nikah Şekeri Gaziemir ilçesi...

Comments (2)

Kolay gelsin. Bize kına gecemiz için kına tepsisi ve 300 adette kına için kutu lazım. Nasıl alabiliriz ?

Cevapla

    Merhaba Makbule Genc Hanım. Sizinle irtibata geçiyoruz hemen yardımcı olalım.

    Cevapla