İzmir de Diş Buğdayı Şekeri İçin Yeni Adresiniz

İzmir de Diş Buğdayı Şekeri İçin Yeni Adresiniz

Firmamız Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet veren, bebek şekerleri farkı tür ve tatlarından oluşan bir kuruluştur. Müşterilerimize sunduğumuz birçok çeşit ve modelde, her kesime uygun bir özgünlükte şekerlemeler yapabilmekteyiz.

Bebek şekerleri yeri geldiğinde ufak bir masa saati, bazen bebeğinizin resmini koyabileceğiniz ufak bir çerçeve, bazen de ufak bir beşik içerisinde bir bebek biblosu şeklinde olabilir. Bu ürünler arasında çubuklu bebek şekeri ürünü en çok tercih edilenlerdendir. Ürünün genel yapısı ince bir çubuk ucunda farklı renk ve tatlarda şekerler bulunmasından ibarettir. Ayrıca çubuk kısmına da şekerin rengine göre tül veya tül türevi malzemelerden süslemeler yapılmaktadır. Bazı müşterilerimiz ise çubuğun uç kısmında şeker yerine, bebek resimlerin veya bazı süslemelerin olduğu objeler istemektedirler. Diğer tercih edilen bir model ise torbalı bebek şekerleridir. Bu şekerlerde dışarıdan bakıldığında bir kutu veya torba içerisine şeker veya çeşitli kokular doldurulması ile oluşturulmuş yapılardır. Bu yapılar daha sonra çeşitli süslemeler ile birlikte müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Aile bireyleri için toplum arasında yaygın olan ve bir diğer bebek için dağıtılan tür ise, diş buğdayı şekeridir. Eskiden beri yapılan bu gelenek adından anlaşabileceği gibi, bebeğin ilk dişini çıkarması sebebiyle aile fertlerinin yakın akraba ve komşuların bunu ilan etmek için verdiği ufak ve sevimli hediyedir. Bazı bireyler ufak sembolik bir diş resmini kâğıt veya plastik olarak bastırıp üzerine yazı ve süslemelerle hediyesini oluşturuyor. Bazıları ise gelenekçi tavırlarından taviz vermeyip, buğdayları haşlayarak ve üzerine çeşitli süslemeler yaparak bir nevi basit bir tatlı şeklinde sunuyor. Artık bunlar evlerde çok yapılmadığından firmamız bu geleneği devam ettirmek adına müşterilerine güzel bir imkân sunduğunu söyleyebiliriz.

Benzer Konular:

Nikah Şekeri Zamanı Geldi !!! Hemen Sipariş Verebilirsiniz

Nikah Şekeri Zamanı Geldi !!! Hemen Sipariş Verebilirsiniz

Henüz hayatlarını birleştirmeye karar veren bir çiftin en önemli günü,...

Kavanoz Şeklinde Bebek Şekerleri Bu Senenin Trendi

Kavanoz Şeklinde Bebek Şekerleri Bu Senenin Trendi

Yeni doğan bebekler için düzenlenen kutlamalarda gelen konuklara hatıra kalması...