İzmir Bornova Bebek Şekeri Ve Nikah Şekeri

İzmir Bornova Bebek Şekeri Ve Nikah Şekeri

Bornova İzmir’in en büyük ilçelerin den biridir. 1957 yılın da ilçe haline gelmiştir. Ege üniversitesinin ana kampüsü ve üniversite ile aynı adı taşıyan Türkiye’nin en büyük hastanelerinden olan Ege Üniversitesi Hastanesi bu ilçede bulunmaktadır.

Bornova Sünnet Şekeri

Bir çocuğun doğumuyla başlar tatlı, heyecanlı o özel günler. Onun doğumu büyümesi derken bir bakmışsınız zaman çok hızlı akıp gitmiş. Zamanın akmasıyla birlikte bazı günler de yaklaşmış demektir. Bu günlerden biri ise erkek çocuğunuzun sünnet töreni günüdür. Bu gün gerçekten aylar öncesinden başlayan tatlı ama aynı zaman da heyecanlı günlerin geldiğini anlatan bir gündür. Sünnet çocuğu düşünüldüğü gibi bir de gelen konuklar düşünülür. Gelen değerli konuklara o günü anlatan aynı zaman da hatırlatan güzel bir anı bırakılmak istenir. Bu anların ilk sırasın da sünnet şekeri yer alır. Bu sünnet şekeri o gece içerisin de dilenildiği zaman da konuklara hediye edilir.

Bornova Bebek Şekeri

Bir aileye mutluluk katan bir birey denildiği zaman ilk akla gelen eminim ki o ailenin bebeği oluyor. O mutlu olan aileye daha da çok mutluluk veriyor. Aynı zaman da aile büyümüş de oluyor. Artık daha güzel günlerin geldiği düşünülüyor. Düşünüldüğü gibi de o güzel günler gelmiş oluyor. Bu günlerden biri ise bebek günüdür. Bu bebeğin dünyaya gelmesiyle birlikte güzel tatlı heyecanlı gün de gelmiş oluyor. Bu özel gün için günler öncesinden planlar yapılıyor. O gün için ikramlıklar gerekli olan bütün her şey hazırlanıyor. Bir de misafirleri düşünmemiz gerekiyor. Gelen misafirlere hediye sunulmak istenir. Bu hediyelerin ilk başın da bebek şekerleri gelir. O gün dilediğiniz zaman gelen konuklarınıza bebek şekerlerini sunabilirsiniz.

Bornova Nikah Şekeri

Karşılaşmayla başlayan çiftlerin heyecanıyla devam eder. Birbirlerini severler gün geçtikçe heyecanlanırlar. Ama zaman geçtikçe konu ciddiye bağlanır. Artık bazı durumların zamanı gelmiştir. Bu durumların ilk başın da nikah tarihi yer alır. Nikah tarihi alınır. Artık düğün için hazırlıklar başlar. O gün onlar  için çok önemlidir. Her şeyin güzel olunması istenir. Her konuya dikkatlice yer verilir. Bir de gelen misafirler vardır onların da mutluluğu çok önelidir. Onlar için yapılmak istenen bazı güzellikler vardır. Bu güzelliklerin ilk başın da onlara verilmek üzere alınan nikah şekerleri yer alır. Bu nikah şekerlerinin onlara verilmek istenmesinin sebebi ise o gün güzel bir anı olarak hatırlatmaktır.

Bornova Mevlit Şekeri

Zamanın hıza akıp geçmesiyle birlikte başlayan heyecanlı ama güzel günlerin de yaklaşması bir olur. Bu güzel günlerden biri ise mevlit günüdür. Bu günü yapacak olan kişiler için çok önemlidir. Günler öncesinden başlar bu tatlı heyecanlar. O gün için bütün hazırlıklar yapılmaya başlanır. Bir de gelen konukları en iyi bir şekilde ağırlamak istenilir. Gelen değerli konuklar için bazı ufak sürprizler yapılır. Bu sürprizlerin başın da mevlit şekeri yer alır. Bu mevlit şekerleri o gün gelen konuklara hediye olarak verilir.

Benzer Konular:

İstanbul Bebek Şekeri Siparişleri İçin Tek Adres

İstanbul Bebek Şekeri Siparişleri İçin Tek Adres

Bir organizasyonu özel kılan en önemli etkenlerden bazılarını saymanız gerekse...

Ucuz Bebek Mevlüt Şekeri Size Özel Seçimler

Ucuz Bebek Mevlüt Şekeri Size Özel Seçimler

Biz Müslümanlar neden bebek doğumundan sonra mevlüt yaparız ? Kendimiz...

Bayındır Bebek Şekeri Nikah Şekeri Ve Mevlüt Sünnet Şekeri

Bayındır Bebek Şekeri Nikah Şekeri Ve Mevlüt Sünnet Şekeri

Bayındır İzmir ilimizin ilçelerinden biridir. Nüfusu 42.000 kişidir. Verimli topraklara...

Comments (2)

Merhaba bende bornava da oturuyorum ama bebek şekeri değil ucuz nikah şekeri lazım bana.

Cevapla

    Saim bey, Bornova bizim iş yaptığımız yere yakın,sizinle irtibat içinde olabiliriz,bilgileriniz kaydedildi.

    Cevapla