İstanbul da Nikah Şekeri mi Arıyorsunuz ?

İstanbul da Nikah Şekeri mi Arıyorsunuz ?

Evlenme hazırlığında olan gençler tatlı koşuşturmalarla hazırlıklarını tamamlamaya çalışırlar. Gelin ile damat Düğün salonundan, gelinliğe, ev eşyasından davetiyelere ve nikah şekerine kadar bir çok seçimlerde bulunurlar. Özellikle bütçesi sınırlı olan aileler seçimlerde daha zorlanırlar. Bu hazırlıkların arasında önemli olanı ise nikah şekeridir. Çiftlerin mutluluklarını paylaşmak ve gelen misafirlerin ağızlarının tatlı olması için nikah şekeri dağıtmak adettendir. İstanbul Nikah Şekeri bakımından her türlü şekilde ve renkte çeşitler bulundurur. Nikah şekeri bakımından bir diğer önemli ilimiz de İzmir’dir. İzmir Nikah şekeri tercih edilmesinin bir nedeni bulunduğu coğrafi konumla etrafında çok illerin bulunmasıyla ilgili olmakla diğer bir nedende tasarımları farklı illerden dikkat çekmektedir.

Nikah şekerleri şekillerimiz herkesin sevebileceği çeşitlerden oluşur. Gelinlerimize bu senenin modası olarak bizim önerimiz Çiçekli Nikah Şekeri tercihidir. Çiçekler zarifliği ve çoğu zamanda mutluluğu temsil ettiği için bütün bayanlar çok severler. Renk bakımından birçok farklı renkte çiçekleri bulmak mümkün olduğundan her zevke hitap etmektedir. Nikah şekeri seçme kısmı genelde bayanların tercihine göre gerçekleşir. Ortak yol olarak gelin çiçeğin cinsini seçerken damat da rengini belirler.

Nikah şekerleri, yeni bir dünyaya kapılarını açan o mutlu günlerini hatırlatacağından dolayı ayrı bir öneme sahiptir. Üstelik kültürümüzün bir parçası olduğundan dolayı da nikah şekerlerinin ayrı bir yeri bulunmaktadır. Zamanın ilerlemesiyle nikâh şekerleri de çeşitlilik gösterdi. Geçmiş zamanlarda renkli tül içerisinde badem şekeri bulunurken şimdilerde ahşaptan, keçeye ve demire kadar birçok malzemeden yapılmış nikah şekerleri bulmak mümkün oldu. Güzel koku vermesi açısından lavanta bitkileri tercih edilmeye başlansa da hala badem şekeri de kullanılmaktadır. Farklı malzemeler kullanılarak yapılmış, her kesime hitap eden şekerlerimiz ile bütçenizi sarsmayacak Ucuz Nikah Şekeri bulabilirsiniz.

Benzer Konular:

Muhteşem Bebek Şekerleri Sadece Hüsna Hüner'de

Muhteşem Bebek Şekerleri Sadece Hüsna Hüner’de

Anneler her zaman için onları yetiştiren annelerinden neler öğrendiyse çocukları...

İzmir Kına Malzemeleri Satış Mağazası

İzmir Kına Malzemeleri Satış Mağazası

Kına gecesi her genç kızın hayalinde yer almaktadır. Eskiden beri...

Gelin Çiçekleri, Düğünlerin Olmazsa Olmazı

Gelin Çiçekleri, Düğünlerin Olmazsa Olmazı

Evlilik, aslında hayalinden gerçeğine kadar gerçekten muhteşem bir organizasyondur. Bu...

Comments (1)

İstanbul da nikah şekeri firması arayanlardan birisi de benim. Ama ucuz fiyatlar da olacak acaba yeriniz nerede ? Sitenize baktım nikah şekeri fiyatları oldukça makul, bu konuda görüşmek istiyorum.

Cevapla