Gelin Çiçekleri, Düğünlerin Olmazsa Olmazı

Gelin Çiçekleri, Düğünlerin Olmazsa Olmazı

Evlilik, aslında hayalinden gerçeğine kadar gerçekten muhteşem bir organizasyondur. Bu organizasyonların ise kusursuz geçmesi, genç çiftlerin en büyük hayallerinden birisi de budur. Bu hayallerin gerçek olması için,öncelikli unsur tabi ki yine laf dönüp dolaşıp bütçemizi kontrol etmeye geliyor. Bütçe kısıtlı olunca muhakkak ki bir yerlerden fire veriliyor.

Mesela gelin çiçekleri dediğimiz de bile kimilerine göre basit gelebiliyor ama o çiçeğin düğün sonu gelinlerin dostlarına fırlatması bile, düğün gereksinimlerinden biridir. O yüzden biz bu yazımız da gelin çiçeğini genel itibariyle ele alalım nasıl olmalı ve ne olmamalı bunu tartışalım. Öncelikle gelin çiçekleri son zamanlar da sahte çiçek yerine gerçek çiçek kullanılarak yapılıyor. Biz bunu aslen pek tavsiye etmiyoruz,çünkü düğün sonuna kadar dağılma,dökülme ihtimali var veya gelinler dans ederken ellerin de tutuyor bazen bu seferde dağılmış çiçekler göze çok batıyor. Onun haricin de malum,düğün bitiminde gelin hanım geriye dönük çiçeği atarken arkada bir curcuna kopuyor ilk önce kim yakalayacak diye bir bakmışın yapraklar başkasının elinde, dalı ise başkasının elinde. O yüzden ilk olarak gerçek çiçek yerine sahte gelin çiçeği modellerini tercih etmeliyiz.

Gelin Çiçeğin de Renk Tonları
Özellikle gelinliğinizin modeline ve rengine gidecek bir model ve renk seçimi yapmalısınız. Beyaz gelinlik seçimi yaptıysanız daha çok mor,mavi gibi renkler tam bu renge uyumlu olacaktır.
Gelin çiçeklerinin saç modelleriniz ile bile uyumlu olması size düğününüz de + puan kazandıracaktır.Mesela saçınız da kullandığınız süsleme aksesuarları ile çiçek buketinde kullanılan aksesurların uyumu çok süper bir gelişmedir. Ayrıca saç model seçiminizi topuz olarak yaptığınızı var sayarsak salık ve sarkık gelin çiçeği modellerini tercih edebilirsiniz.

Gelin Çiçeği Nereden Alınır ?
Daha önceleri bizler ağırlık olarak nikah,bebek şekeri tarzı imalatlar yapıyorduk ama gelen istekler doğrultusun da ise gelin çiçeği satışlarımıza da başladık. İstediğiniz tarz modeli sitemizin üst kısmında yer alan gelin çiçekleri adlı kategorimize girerek modellere bakabilir,hızlı bir şekilde siparişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat istediğiniz modeli bulamadığınız takdirde bizimle irtibata geçerek ( 0544 230 33 41 ) , renk ve model hakkında bizlere bilgi verirseniz, size her konu da yardımcı olmaya çalışırız.

Benzer Konular:

Bebek Şekeri İzmir Kalite de Öncü Firma

Bebek Şekeri İzmir Kalite de Öncü Firma

Bebek şekeri İzmir için seçimleriniz sadece bir bebek şekeri olmaktan...

İzmir de Nikah Şekeri Arayışına Son - Biz Varız Artık

İzmir de Nikah Şekeri Arayışına Son – Biz Varız Artık

Evlilik öncesi tatlı telaşlar her iki tarafın ailesini de sarar...

Nikah Şekeri Modelleri Sizin Tercihiniz Hangisi ?Nikah Şekeri Modelleri Sizin Tercihiniz Hangisi ?

Nikah Şekeri Modelleri Sizin Tercihiniz Hangisi ?

Nikah şekeri modelleri denilince akla binlerce çeşit gelmektedir.Aslında bu modeller...

Comments (6)

Merhaba kolay gelsin. Resimdeki mor gelin çiçeği nerede satılıyor.

Cevapla

Gerçekten çok güzel gelin çiçekleri var sitenizde tebrik ederim. Seneye düğünüm var inşALLAH sipariş vereceğim.

Cevapla

Makalenizi baştan sona okudum hem de hiç sıkılmadan güzel bilgiler vermenize sevindim. Birsey soracaktım şimdi sizden gelin çiçeği siparişi versek kaç günde elimizde olur ?

Cevapla

Yazılarınızı devamlı olarak takip etmekteyim ve hiç sıkılmadan okuduğum sınırlı siteler arasındadır. Gelin çiçeğini sipariş vermek istiyorum acaba kapıda ödeme varmıydı

Cevapla

Amcamın oğlunun düğünü var eminim bunları görünce çok sevinecek. Baya ürün var sitenizde. Allah bol kazanç versin. Benimde bir sorum olacaktı acaba toplu alımlarda indirim var mı?

Cevapla

    Merhaba,tüm ürünlerimiz de indirim imkanımız bulunmaktadır.

    Cevapla