Erkek Bebek Şekeri Diyorsanız Sitemize Gözatabilirsiniz

Erkek Bebek Şekeri Diyorsanız Sitemize Gözatabilirsiniz

Şuan bu sayfada iseniz o zaman siz de dünyanın güzel lezzetlerinden biri olan Anne-Baba olma duygusunu tatmış olmalısınız. Öncelikle bebeğinize uzun ve sağlıklı bir ömrü diliyoruz. Biz de Hüsna Hüner olarak size bu mutlu günleriniz de sevdiklerinize unutamayacakları bir hediye tavsiyesinde bulunmaya yardımcı olacağız nasipse. Öncelikle bu konumuz da erkek bebekleri ön planda tutacağız,ayrımcılık yok kız bebeklerimiz için de öneri ve güzel bir makale kısa süre sonra sitemiz de yayınlanacaktır.
Peki Neler Dağıtabilirsiniz ?
Öncelikle ilk favorimiz erkek bebek şekeri tabi ki. Bebek şekeri seçimlerin de birden çok faktörü göz önünde bulundurabilirsiniz. Mesela bunlardan birisi, aile olarak bisiklet tutkusu olan bireyler olabilirsiniz o zaman ilk seçiminiz muhakkak bisiklet erkek bebek şekeri modelleri olacaktır. Bunlarda ise mavi ve beyaz renkleri tercih edebilirsiniz. Deniz tutkusu olan veya kaptan olan bir baba muhakkak isteyeceği şey ise dümen şeklinde veya yelken tarzı modeller de seçim yapabilirsiniz. Daha klasik olmak isterseniz, uyuyan,yan yatan,beşikte ve puşet tarzı bebek şekerleri de çokça satılmaktadır. Ama siz tercihleriniz de aile kimliğini ve hobisini belli eden figürleri ilk sıraya alırsanız daha mükemmel bir seçim olur.

Kapı Süsleri

Kapı süslerini tabi ki unutmuyoruz. Mavi renkler de güzel bir bebek kapı süsü ile misafirlerinize daha ilk girişlerin de bir hoş geldiniz diyebilirsiniz.Kapı süslerin de bazı abartılar oluyor, mesela kurdale kısımları çok aşağı inen modeller yapılıyor biz de zaten bu modeller bulunmamakta, çünkü kapının aşağısına kadar sarktığı için hiç hoş görüntü vermemektedir. O yüzden daha orta boylar da kapı süslerini tercih edebilirsiniz.
Eskiden daha çok sadece bebek şekeri dağıtımı yapıldığından ikramlar biraz daha sade oluyordu,artık bu sektörün de genişlemesiyle sizlere bir çok konu da alternatifler üretmekteyiz. Bunlardan birisi de butik kurabiyelerdir. Bebek şekerlerinin yanında ikramlık olarak, bebek motiflerinde veya daha farklı motifler de butik kurabiyeleri misafirlerinize sunabilirsiniz. Şeker hamuru ile hazırlanan butik kurabiyeler sağlık açısından da herhangi bir tehlike oluşturmamakta ve rengarenk yapısından ötürü,özellikle minik kardeşlerimizin ilgisini çekmektedir.
Bildiğiniz gibi bebek şekerleri aslında bebeğin doğumundan itibaren 3-4 defa yapılmaktadır, ilk dişim şekeri,bir yaş şekeri,2 yaş şekeri,bebek mevlüt şekeri gibi. Ama bunların içinde en önemlisi ise doğum şekerleridir. O yüzden ilk doğum da yapacağınız organizasyon ile sevdiklerinizin aklına güzel bir anı kazımalısınız.

Makalemizin başında bu yana neler dağıtabilirsiniz ve ikram ne olabilir onlardan bahsettik. Peki iş sadece ikram ve hediyeler ile biter mi ? Tabi ki bitmez çünkü siz şuan dünyanın en mutlu ailesisiniz. Küçük bir organizasyon tertiplemek çokta maliyet gerektiren bir şey olmasa gerek. Mesela erkek bebeğiniz oldu ise, bebek motiflerinin olduğu mavi-beyaz balonlar alıp evinizi abartıya kaçmayacak şekilde balonlarla süsleyebilirsiniz ve doğum bayrakları oluyor bunlarla da bebeğinizin yatağını üstüne veya odasına güzel bir süsleme yapabilirsiniz.O gün için Anne-Babalar bir heyecan ve yoğun olabiliyor o yüzden mümkün mertebe akrabalardan birileri organizasyon için sorumlu tutulsun,yoksa aksilikler üst üste gelebilir,buna birçok kez tanık olduk.Sorumlu birileri olmayınca bazı şeyler aksi yönde ilerleyebiliyor. Eğer ki bunun üstesinden gelebilecek bir yakınınız yok ise de bütçeniz imkan veriyorsa bir organizasyon firması ile de anlaşabilirsiniz.

Biz Hep Yanınızdayız

Makalemize yavaş yavaş son verirken,sizlere bir kaç dostane tavsiyesinde bulunmak isteriz. Bizler kurulduğumuz günden bu yana her türlü imkanı ve desteği sunan bebek şekeri firmasıyız. O yüzden 7/24 bizlere ulaşarak hem şekerler konusunda hem ikramlar konusunda hem de organizasyon hakkında bilgi alabilirsiniz. Sitemiz de zaten bebek şekeri modelleri mevcuttur,siz istediğiniz model de karar kılın gerisini bize bırakın,size en güzel şekilde dizayn edip sunuyoruz.

Benzer Konular:

İzmir Mevlüt Şekeri Uygun Fiyatlar İle Sizin Hizmetiniz de

İzmir Mevlüt Şekeri Uygun Fiyatlar İle Sizin Hizmetiniz de

Özel gün ve geceleriniz de sizlerin yanında olan firmamız İzmir...

İzmir de Arabalı ve Anahtarlık Nikah Şekeri En İyisi Burada

İzmir de Arabalı ve Anahtarlık Nikah Şekeri En İyisi Burada

Geleneklerimiz ve göreneklerimizi yerine getiren bir toplum olarak nikah şekerlerine...

Sevdiklerinize Hediye Nikah şekeri

Sevdiklerinize Hediye Nikah şekeri

Sevimli Tasarımlar sevdiklerinize özel olduklarını hissettireceğiniz, sevdiğiniz kişilere ve kendinize...

Comments (2)

ilk defa sizden duydum yeni bir oğlum oldu inşallah yaptırıcam

Cevapla

Kapı süsü güzelmiş, 5 ay sonra oğlum doğacak inşallah. Bundan yaptırayım.

Cevapla