Butik Kurabiye – Bebek Mevlütlerin de Yeni Tercihiniz

Butik Kurabiye - Bebek Mevlütlerin de Yeni Tercihiniz

Bebeğin doğumundan ortalama kırkı çıkana kadar bazen de kırkından önce yapılan mevlütlere bebek mevlüdü denir. Eskiden bu mevlütler de ağırlık olarak bebek mevlüt şekeri dağıtımı yapılırdı, fakat son dönemler de artık ya tek butik kurabiye dediğimiz renkli şeker hamurundan yapılmış kurabiyeler dağıtılmakta ya da hem butik kurabiye hem de bebek mevlüt şekeri birlikte dağıtılmaktadır. Bize kalırsa ikisinin aynı anda dağıtılması daha iyi olur,neden derseniz de butik kurabiyeler poşetten çıkarılıp yenilecek yani hatıra olarak saklanmayacak, ama mevlüt şekeri de dağıtırsanız, belki de sevdiklerinize uzun yıllar kalacak bir hatıra vermiş olabilirsiniz.
Peki Butik Kurabiye Seçimi Nasıl Olmalı ?
Öncelikle bebeğinizin cinsiyetine göre renk seçimi yapmalısınız. Renk seçimi bittikten sonra ise,artık iş kurabiyenin modeline kalıyor. Eğer bebeğiniz erkek ise, bu konu da aileler daha çok arabalı modelleri tercih etmektedir. Kız çocuklarında ise kalp figürleri en çok göz önünde bulunan butik kurabiye modelleri arasında gelmektedir.
Butik Kurabiye Fiyatları 
Fiyatlar konusunda net bir bilgi vermek olası güç bir durumdur. Çünkü sizin istediğiniz model ve modelin büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Fakat en düşük olarak 1,25 Tl’den başlayıp 4-5 Tl’ye kadar gitmektedir.
Anne-Babalara Uyarı
Bu uyarı yapmadan önce kesinlikle bizleri yanlış anlamamanızı bir dost tavsiyesi olarak görmenizi,firmamızı övüp başka firmaları yerdiğimizi kesinlikle düşünmeyiniz. Niyetimiz bu yönde olmayıp, en güzel gününüzün zehir olmaması için bu uyarıyı da yapmayı düşündük. Bugün bir çok butik kurabiye firması veya baika adlar ile bu işleri yapan firmalar var. Bunlardan kimisi işi sezonluk düşünüp vur kaç maksadı ile sektöre adım atıp , satışlarını yaptıktan sonra farklı isimler ile başka sezonda yine bu sektöre dadanmaktadırlar. Bu tarz firmalar genellikle kalitesiz veya tarihi geçmiş şeker hamurunu kullanmış olabilirler veya daha farklı işlemler ile sizlerin o güzel gününüzü berbat edebilirler. O yüzden illa bizden değil ama müşteri memnuniyet yorumlarına göre güvenmediğiniz hiçbir firmadan alışveriş yapmayınız.

 

Benzer Konular:

Erkek Bebek Şekeri Diyorsanız Sitemize Gözatabilirsiniz

Erkek Bebek Şekeri Diyorsanız Sitemize Gözatabilirsiniz

Şuan bu sayfada iseniz o zaman siz de dünyanın güzel...

Her Gelinin Hayali Renkli Gelin Çiçekleri

Her Gelinin Hayali Renkli Gelin Çiçekleri

Evlenecek olan çiftlerin tatlı telaşları, koşuşturmacaları düğün sonuna kadar devam...

İzmir de Diş Buğdayı Şekeri İçin Yeni Adresiniz

İzmir de Diş Buğdayı Şekeri İçin Yeni Adresiniz

Firmamız Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet veren, bebek şekerleri farkı...

Comments (1)

Butik kurabiyeyi ilk defa sizden duyuyorum ve çok hoşuma gitti bu hizmetinizin fiyatları nedir acaba?

Cevapla