Bebekler İçin Diş Şekeri

Bebekler İçin Diş Şekeri Modelleri Ve Fiyatları

Ailemizin en küçük, en tatlı ve en güzel ferdi olan yeğenim Renas Cem’in ,halasının uğur böceğinin 10 gün önce dişleri çıktı ve geçen hafta sonu geleneksel olan diş buğdayını yaptık.Sevdiklerimiz arasında yaptığımız bu küçük ama hoş kutlamada o anın ölümsüzlüğünü korumak amacıyla Renas’tan sevdiklerine ve ailesine minik hediyeler vardı. Anahtarlıklar ve mink çalar saatler  ayrıca günün anlam ve önemini belirten diş şekerleri vardı.

Nikah şekeri, bebek şekeri yapan birisi olarak her gün bu ürünlerin içerisinde olmama rağmen ve her gün birçok ürünü görmeme rağmen; özel günlerinde yaptığımız bu minik şeyler beni çok heyecanlandırıyor. Ben her zaman güzelliklerin ufak ayrıntılardan geçtiğine inanırım. Bu ayrıntıları da kendim yaptığımda ve insanların yüzündeki hafif te olsa o tebessümü gördüğümde çok mutlu oluyorum.Galiba bu benim doğamda var:) Bu işi seçmemdeki amaç da işimi yaparken çok mutlu olmam. Her bir detayı büyük bir titizlikle ve içime sinecek şekilde yapmam da işimi çok sevmemden  kaynaklanıyor.

Bugün sizlere yeğenimin diş buğdayı için tasarladığım kullanışlı ve görselliği güzel olan, aynı zamanda da günün anlam ve önemine uygun diş şekerini ve ona uygun olan  diş şekerlerini astığımız şeker ağacımızı sizlerle paylaşmak istedim.

Siparişleriş vermek ya da detaylı bilgi almak isterseniz sizlere yardımcı olabileceğim bir konu olursa  bana iletişim formundan yazabilirsiniz.Şeker tadında kalmanız dileklerimle…

Benzer Konular:

Bayındır Bebek Şekeri Nikah Şekeri Ve Mevlüt Sünnet Şekeri

Bayındır Bebek Şekeri Nikah Şekeri Ve Mevlüt Sünnet Şekeri

Bayındır İzmir ilimizin ilçelerinden biridir. Nüfusu 42.000 kişidir. Verimli topraklara...

Online Nikah Şekeri Satışı Ve Siparişi

Online Nikah Şekeri

Artık birçok bayan çalışıyor. Evlilik hazırlığında olan genç bayanlar da...

Bebek Şekeri Modelleri İle Kaliteyi Ucuza Sunuyoruz

Bebek Şekeri Modelleri İle Kaliteyi Ucuza Sunuyoruz

Geçmişten günümüze kadar gelen her dönemde farklı hediyeler ile bebek...

Comments (3)

Merhaba yeni bebeğim oldu bizde diş şekeri yaptırmak istiyoruz nasipse,şimdiden fiyat alalım dedik. Bebek diş buğdayı fiyatları hakkında bilgi verirmsiniz ?

Cevapla

    Merhaba Nebiha Hanım, Bebek şekerleri ve diş buğdayı şekerlerimizin fiyat aralıkları farklılık göstermektedir. Siz modellere bakın bizler yine yardımcı oluruz size.

    Cevapla

ürünler çok güzel.

Cevapla