Bebek Şekerlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Bebek Şekerlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz ?

Bebek şekeri siparişi vermek için aslında önümüze almamız gereken bir çok check-in vardır. Mesela ne için bebek şekeri alacaksınız, mevlüt ? Doğum ? ilk diş ? gibi soruları sormanız gerekmekte ve buna göre seçim yapmalısınız.Bunları da kategorize ettikten sonra yine bazı noktalara önem vermeli ve ona göre hareket etmelisiniz.
Yeni Doğan Bebek Şekeri Seçimi;
Bebeğinizi artık elinize aldınız ve o büyük sevinci yaşıyorsunuz. Doğumun stresini ve heyecanını atlattıktan sonra artık gelen misafirleri karşılama modundasınız. Şimdi bu gelen kişilere özel bir hediye vermek için bebek şekeri dağıtacaksınız değil mi ? O yüzden yeni doğan bebekler de seçim yaparken ağırlık olarak ilk önce kız ve erkek bebek şekeri diye ayrımı yapıp, daha sonra ağırlık olarak leylekli, bebek arabalı ve benzeri modelleri seçebilirsiniz. Yani bu modeller de şunu düşünün, benim bebeğim doğdu ve ben bunun için bebek şekeri dağıtıcağım ve bu şekerler de doğumu andırmalı demelisiniz. Bunu yaparsanız zaten önünüze çıkan seçeneklerden kolayca elemeler yapabilirsiniz.
Bebek Mevlüt Şekeri Seçimi ;
Artık bebeğimiz yavaş yavaş kırkına geliyor,genellikle bebek mevlüt’ü bebeğin kırkından sonra yapılmaktadır. Bu mevlitler de ağırlık olarak hem bebek hem de dini motifleri yan yana kullanabilirsiniz. Mesela Kuranı kerim veya Allah- Muhammed lafzı olan biblo veyahutta sticker modellerini tercih edebilirsiniz.
İlk Diş Şekeri Seçimi ;
Buna halk dilinde çoğunlukla diş buğdayı diyorlar,bunda seçim yaparken aslında çok yorulacağınızı sanmıyoruz, çünkü ağırlık olarak diş görünümüne sahip bebek şekerleri tercih edilmektedir.

Çocuğun doğumundan itibaren 3 veya 4 defa bebek şekeri ihtiyacınız olmaktadır.O yüzden bazı aileler çok masraf olmasın diye ucuz bebek şekerleri tercih etmektedir. Hüsna Hüner bebek şekerleri olarak size yine bu konuda da yardımcı olarak, uygun fiyatlar ile bebek şekeri imkanı sunuyoruz.
Bu makalemiz de sizlere yüzeysel de olsa bebek şekeri seçiminde nasıl davranmalıyız bunlardan bahsettik. Zaten siz değerli müşterilerimiz sitemizden alacağınız ürünler de biz size fikir danışmanlığını her zaman seve seve yaparak,sizi doğru ürüne yönlendirmeye çalışıyoruz. O yüzden sipariş vermeden dilerseniz 0544 230 3341 telefon numarasından bizimle irtibat kurarak,ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz ve istediğinizi bize rahatlıkla danışabilirsiniz.

Benzer Konular:

Bebek Şekeri Modelleri İle Kaliteyi Ucuza Sunuyoruz

Bebek Şekeri Modelleri İle Kaliteyi Ucuza Sunuyoruz

Geçmişten günümüze kadar gelen her dönemde farklı hediyeler ile bebek...

Nikah Şekeri Modelleri Sizin Tercihiniz Hangisi ?Nikah Şekeri Modelleri Sizin Tercihiniz Hangisi ?

Nikah Şekeri Modelleri Sizin Tercihiniz Hangisi ?

Nikah şekeri modelleri denilince akla binlerce çeşit gelmektedir.Aslında bu modeller...

Comments (2)

Gerçekten çok güzel bir makale olmuş. Açıklayıcı ve akıcı bir dille anlatmışınız. İleride bebek şekeri siparişi verirsem muhakkak size danışacağım.

Cevapla

Benim de yeni bebeğim oldu bir çok siteye göz attım ama kararsız kaldım bebek şekeri fiyatları ve modelleri hakkında. Verdiğiniz bilgiler gerçekten çok kaale değer bilgiler.

Cevapla