İstiridye İçerisinde Pembe Kız Bebek Şekeri

Hüner Hediyelikte Şok Kampanya

Bakırköy meydan civarında günlük kiralık daire konaklaması için sizlere pek çok farklı seçenek sunuyoruz. İnternet sitemizi ziyaret ederek odalarımızın görüntülerine ulaşabilir ve sahip oldukları özellikleri rahatlıkla görebilirsiniz. Bakırköy meydana yakın günlük kiralık daire seçeneklerimiz sizler için özel olarak hazırlanmıştır. Tüm odalarımızda ihtiyacınız olabilecek her şey mevcuttur. Özellikle elektronik cihazların hepsi odalarınızda vardır. Saç kurutma makinası, su ısıtıcısı, telefon ve televizyon gibi tüm elektrikli cihaz donanımına sahibiz. Bunun dışında odalarımızda konaklama yapacağınız zaman ekstra bir eşya getirmenize gerek yoktur. Sadece özel eşyalarınızı getirmeniz yeterlidir. Bakırköy mevkiinde kiralık daire seçimleriniz için  rahatlıkla bizleri tercih edebilirsiniz. Rezervasyon ve iletişim için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz ya da internet üzerinden de rezervasyon için bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca chek in ve chek out konusunda sizlere ekstra hızlı hizmet sunmaktayız. Kolaylıkla giriş çıkışlarınızı hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Günlük Kiralık Daire Seçenekleri

Günlük kiralık konaklama seçeneklerimiz sizlerin ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir. Lüks dairelerimiz, süitlerin yanı sıra günlük kiralık odalarımız mevcuttur. Her konaklama seçeneğinin özellikleri birbirinden farklılık göstermektedir. Bakırköy günlük kiralık daire özelliklerimiz için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dairelerimiz de sizlerin isteklerine göre jakuzi ve şömine bulunmaktadır. Eğer manzaralı bir oda tercih ediyorsanız deniz manzaralı ve balkonlu odalarımızda vardır. Bunların dışında her odamızda özellikle ihtiyacınız olabilecek her türlü eşya mevcuttur. Odalarımızın tasarımları sizin rahatınız ve güvenliğiniz ön planda tutularak yapılmıştır. Her oda merkezi sistem ile ısınmaktadır ve 7/24 sıcak su bulunmaktadır. Günlük kiralık konaklama için bizleri tercih ettiğinizde konaklamalarınıza kahvaltı servisimiz de dahildir. Tercihinize göre kahvaltınızı odalarınız da gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca istediğiniz zaman çay ve kahve servislerimizden de yararlanabilirsiniz. Sizler için oda servisimiz 7/24 çalışmaktadır. Herhangi bir isteğiniz olduğunda rahatlıkla oda servisimizi arayabilirsiniz. Günlük kiralık dairlerimiz de konaklama yaptığınızda lobideki internetten ücretsiz olarak yararlanabilmektesiniz. Bunun yanı sıra sizler için ortak sosyalleşebileceğiniz odalarımızda bulunmaktadır. Bu odalarda lig tv yayını ve play station bulunmaktadır. Bu odalarda arkadaş edinebilir ve sosyalleşebilirsiniz. İş için bizleri ziyarete gelen misafirlerimiz için toplantı odalarımız vardır. Toplantı odalarımızda müşterileriniz ile iş görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Günlük Kiralık Daire Özellikleri

Günlük kiralık dairelerimizin hepsi özel olarak tasarlanmıştır. Bakırköy meydana yakın günlük kiralık dairelerimizin içerisinde ihtiyacınız olabilecek her şey mevcuttur. Odalarımızda bayanlar için makyaj aynası, yuvarlak yataklar, su ısıtıcısı, tv, telefon, isteğe bağlı olarak jakuzi ve şömine gibi tüm donanımlar vardır. Bunun dışında güvenliğiniz için ortak kasamız bulunmaktadır. Özel ziynet eşyalarınızı rahatlıkla kasamızda saklayabilir, güvende tutabilirsiniz. Çamaşırlarınız için çamaşır odalarımız bulunmaktadır. Ayrıca odalarınızın temizliği sürekli olarak yapılmaktadır ve temiz havlu çarşaf mevcuttur. Bakırköy günlük kiralık oda seçeneklerimizde aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. İnternet üzerinden de odalarımızın fotoğraflarını göreceksiniz. Fotoğraflarda göründüğü gibi odalarımızın tasarımı da özel olarak yapılmıştır. Çoğu konaklamalarda internette görülen fotoğraflarla odaların gerçek hali birbirinden farklı olmaktadır. Bizler ise sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Görüntülerimiz odalarımız ile birebirdir. Günlük kiralık dairelerimiz için bizlerle iletişime geçerek fiyatları hakkında da bilgilendirme alabilirsiniz.

Günlük Kiralık Daire Fiyatları

Bakırköy günlük kiralık daire fiyatlarımız için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz ya da telefon numaramız ile bizlere ulaşabilirsiniz. Bakırköy günlük kiralık daire fiyatları herkesin bütçesine uyum sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. İstediğiniz oda özelliklerine göre fiyatlarımız farklılık göstermektedir. Oda özellikleri ile fiyatlarımız doğru orantılıdır. Sizlere sunduğumuz hizmet kalitesi ile fiyatlarımızı karşılaştırdığınızda sizlere güvenilir bir fiyatlandırma sunuyoruz. Sizlere oda seçenekleri olarak pek çok farklı özellikte konaklama imkanı sunuyoruz. Fiyatlarımızın içerisinde restoran ve kafeterya hizmetlerimiz de dahildir. Bunun dışında konaklama için lokasyonumuz da sizlere kolaylık sağlayacak şekildedir. Ulaşım konusunda da sizlere kolaylık sağlıyoruz. Ayrıca konaklamalarımız da özel paket imkanları da vardır. Özel günlerde fiyatlandırmalarımızda farklı olacaktır. Günlük kiralık konaklamalar için sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyoruz. Hizmet seçeneklerimizin de fazlalığı ile sizlerin ihtiyacı olabilecek her şeyi düşünerek konaklamanızı sorunsuz geçirmenizi sağlıyoruz. Bakırköy kiralık günlük daire, süit, apart, oda seçeneklerimiz için bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaret edebilirsiniz ya da telefon ile ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menü