Monthly Archives: Mart 2017

Ucuz Bebek Mevlüt Şekeri Size Özel Seçimler

Biz Müslümanlar neden bebek doğumundan sonra mevlüt yaparız ? Kendimiz için özel olan günde yani doğum anmasında mevlit okuturuz. Özellikle her yeni annenin en mutlu olduğu gün, çocuk sahibi olduğu yani bebeğini kucağına sağ salim aldığı gündür ve bunu sadece bebek sahibi olanlar anlayabilirler. Sağlıklı bir şekilde doğum yapan bir anne, bebeğini kucağına aldığı andan itibaren mutluluğu paha biçilemez. Bebek sahibi olan aileler akrabalarına ve kendine yakın hissettikleri insanlara doğum hadisesini bildirmek için hayrına mevlit okutur. Mevlüt için gerekli hazırlıkların yapılması maksadıyla, öncelikle mevlüdün yapılacağı  gün belirlenir ve davet edilecek listeye göre ortalama sayı çıkarılır ve ona göre ufak çaplı bir hazırlık yapılır. Tabi bu mevlüdün bitmesinin ardından bebek mevlüt şekeri dağıtılması gerekir.  Bebek mevlüt şekerinin nasıl olacağına genelde anne ve baba karar verir. Bebek mevlütlerinin, bizim toplumumuzda sadece bebeğin doğduğu zaman yapılır gibi bir algı vardır. Ancak öyle değildir. Bebeğin ilk dişinin çıktığı zaman ya da bebeğin başına kötü bir şey geldikten sonra, atlatılmasından dolayı veya nazar değmemesi için de bebek mevlüdü yapılabilir. Seçenekler arasında;

 • Ayak izi çerçeve bebek mevlüt şekeri,
 • Keseli bebek mevlüt şekeri,
 • Külahlı ve dualı bebek mevlüt şekeri,
 • Şahsa özel yapılan Yasin sureli bebek mevlüt şekeri,
 • Sade ve güllü lokumlu bebek mevlüt şekeri,
 • Lafzı lüx bebek mevlit şekeri, en çok yaptırılanlar arasındadır.

Ucuz bebek mevlüt şekeri yaptırmak için piyasa araştırması şart. Sektörde işletme fazla olunca fiyat farklılıkları da oluyor. Eğer ilk girdiğiniz yerden bebek mevlüt şekeri fiyatlarını öğrenmeden alışveriş yaparsanız, daha sonra başka bir yerde sorguladığınıza cebinizden fazla para çıktığını anlayabilirsiniz. Bundan dolayı ucuz bebek mevlüt şekeri yaptırmak için biraz yorulmanız gerekebilir.

Bebek mevlüt şekerini fazlaca yaptırmanızı öneririz. Sizin aklınızda belirli bir rakam olacaktır elbet ama bazen evdeki hesap çarşıya uymaz. Beklemediğiniz davetlileriniz gelir ve onlara bebek mevlüt şekeri vermemek sıkıntı yaratabilir. Bundan dolayı aklınızdaki rakamın biraz daha fazlasını yaptırabilirsiniz.

Bebek mevlüt şekerleri internet yoluyla da yaptırılabilmektedir. İnternete arama motorlarından herhangi birine bebek mevlüt şekeri diye yazdığınız zaman, binlerce firma karşınıza çıkacaktır. Bunlar arasından seçeceğiniz mevlüt şekerlerinden herhangi birine sipariş vererek bebek mevlüt şekerlerinizi tedarik edebilirsiniz. Size tavsiyemiz, eğer internet aracılığıyla bebek mevlüt şekeri sipariş edecekseniz, siparişinizi en az 2 hafta önceden veriniz ki, mevlüt gününe yetişebilsin.

Ucuz Sünnet Şekeri Arıyorsanız Adresiniz Hüsna Hüner

Sünnet törenlerinin toplumumuzda yeri çok ayrıdır. Evladımızın erkekliğe ilk adım atışıdır  sünnet. Tüm akrabaları, eş ve dostu bir araya getirme vesilesidir. Bizim gibi Müslüman toplumlar, sünnete faklı açıdan bakarlar. Dini olarak sünnet yaptırmak zorundayız erkek çocuklarımıza. Sağlık açısından bakarsak da tıp bu müdahalenin gayet sağlıklı olduğunu savunmaktadır. Her yönüyle sünnet töreni bu kadar önem arz ediyorsa, bizler anne ve baba olarak evlatlarımızın en önemli günlerinden biri olan sünnet töreninde en iyisini yapmak için her şeyi düşünmeliyiz. Sünnet törenlerinde kıyafet, kına daha da mükemmel olsun istersek bir taht bile kullanılmaktadır. Ama sünnet şekerin ayrıcalıklıdır. Her dönemde kullanılan sünnet şekerleri hala en çok kullanılan hediyeler arasındadır.

Anne ve babalar evlatları için yapacağı sünnet törenlerinde en iyisini yapmak için varını yoğunu ortaya koyarlar. Çok daha farklı düşünülerek yapılabilecek bir davetiye ile sevdiğiniz herkesi davet edersiniz. Davetlilerinize de güzel bir hatıra bırakmak gerekir. Bundan dolayı vereceğiniz sünnet şekeri hediyeleri faklı tarzlarda üretilenlerden olabilir. Sünnet töreni vereceğiniz sünnet şekerlerinin üreticileri şimdilerde oldukça fazladır. Hem normal yollardan satılan sünnet şekeri firmaları ve hem de internet üzerinden daha da çok müşterilere ulaşabilen sünnet firmaları var. Bir de ucuz sünnet şekeri üreten sünnet şekeri firmaları bulunmaktadır. Bu kadar çok sünnet düğünü varken bu talepleri karşılayacak kadar da firma olması gerekmektedir. Sünnet şekerleri imalatlarında şeker çeşitliliği oldukça yüksektir. Sünnet törenlerinde ikram edilen sünnet şekeri örnekleri; arabalı sünnet şekeri, makaslı sünnet şekeri, cam şişeli sünnet şekeri, nazarlık sünnet şekeri, anahtarlıklı sünnet şekeri,  kolonyalı sünnet şekeri, magnetli sünnet şekeri verilebilmektedir. Bu kadar çok sünnet şekeri çeşitleri arasında en çok tercihi magnetlilerden yana yapılmaktadır. Hem uzun süreli hem de kullanılan bölgelerde bulunduğundan, hediye verilen kişi tarafından saklanabilir. Kullanış bakımından ise davetlilerin ev anahtarlarına eşlik edebilecek bir sünnet şekeri de düşünebilirsiniz. Her zaman yanlarında bulunmanızı sağlayacak anahtarlıklı sünnet şekeri ikinci çok tercih edebileceğinizi bir seçenek olabilir.

Sünnet şekerleri fiyatları yaşadığınız yer ve semte göre farklı olacaktır. Kimi yerde çok ucuzken kimi yerde bulunduğu mevkiden dolayı çok daha maliyetli olabilir. Bundan dolayı sünnet şekeri fiyatlarını araştırmadan alışveriş yapmamalısınız. Tabi ucuz diyerek her sünnet şekerini almamalısınız. Üretildiği malzeme ve içerisinde lokum, şeker gibi malzemeler varsa tazeliğine bakarak alışveriş yapın. Yoksa vereceğiniz hediyeler bir fiyasko olarak arkanızdan konuşturabilir. Kaliteli ürünleri iyi bir araştırma yaparak ucuza alabilirsiniz. Hem istediğiniz tarzda sünnet şekeri olsun hem de maliyeti düşük olsun olsun isterseniz iyi inceleme yapmalısınız. Bir sünnet şekerinde görsellik önemlidir.

Sünnet şekerleri alışverişleri artık internet aracılığıyla da yapılmaktadır. Sünnet töreninde tasarladığınız konsepte göre  sünnet şekerleri yaptırabilirsiniz de araştırıp imal edilmiş ürünlerden alabilirsiniz de. Eğer hiç bulamasanız firmalara ulaşarak talep edeceğiniz sünnet şekerini size imal edebilirler. Kargo ile sizlere ulaştırırlar.

Kapı Süsü Modellerimiz İle Kapılarınızı Farklılaştırıyoruz

Evimin içi güzel olduğu kadar dışı da güzel olsun diyenlerden misiniz? Kapı süslerinden vazgeçemeyen ve sıkıldıkça sürekli kapı süsünü değiştirenlerden misiniz? Evinize gelen kişileri önce görsel açıdan mest etmek mi istiyorsunuz? Tüm isteklerinizi karşılayacak desende, şekilde, tasarımda kapı süsleri bulmanız mümkün olmaktadır. İnternetten yapacağınız alışverişlerde istediğiniz süsü seçerek kapı süsleri satın al seçeneğinden istediğinizi kolayca alabilmektesiniz. İstediğiniz tasarımı hazır olarak bulamadığınız takdirde siparişle çalışan firmalardan biri ile iletişime geçerek istediğiniz kapı süsünü tarif ederek gönlünüze göre bir süs edinmeniz artık çok kolay şekilde gerçekleşmektedir. Teknolojik gelişmeler ve bu tür süslerin dijital ortamlarda hazırlanması, görsel düzenleme tekniklerinin her geçen gün yenilenmesi, istediğiniz tasarımların çok daha kolay yapılabilmesine olanak tanımaktadır.

Bazen çektiğiniz bir fotoğrafın tasarımını kapı süsünüzde kullanmak isteyebilirsiniz. Aile fotoğrafınız ya da bir manzara fotoğrafı da bu süslerin üzerine basılarak istediğiniz tipte bir kapı süsü elde etmeniz sağlanabilmektedir. Ancak klasikten hoşlananlardansanız daha çok hasır örgüden simit şeklinde üzerinde renkli çiçekleri olan bir tasarımı da tercih edebilirsiniz. Kapı süsü al seçenekleri arasında çok farklı desenler olması bazen de kafanızı karıştırabilir ya da birden fazla süs almak isteyebilirsiniz. Eğer değişiklik seven kişiler arasında iseniz o zaman misafirlerinizi, her geldiklerinde farklı bir “Hoş Geldin Sürprizi” içeren, farklı kapı süsleri ile karşılayabilirsiniz.

Yeni doğum yapmış kadınların da evde bebek olduğunu belirtmek üzere kullandıkları kapı süsleri bulunmaktadır. Kapı süsleri bebek olan evlerde bazen “Hoş geldiniz!” yazısı yerine “Evde bebek var, zili çalmayınız!” şeklinde de olabilmektedir. Çoğunlukla karşılama mahiyetinde kullanılan kapı süsleri bu durumda gelen kişilere uyarı mahiyetinde kullanılmaktadır. Bebeklere özel kapı süsleri çoğunlukla apartmandaki kişilere “Bebeğimiz oldu!” mesajı vermek için de tercih edilmektedir. Çeşitli amaçlar için satın alınabilecek süsler, gezmeye çok fazla vakti olmayan kişilerin genellikle internetten almayı tercih ettiği aksesuarlardır. Bu durumda kapı süsleri satın al seçeneğini tercih ederek internetten ödeme talimatı verip kargo yoluyla süsünüzü edinebilmeniz mümkün olmaktadır. Hazır süsler içinden beğendiğiniz bir tasarım olduğunda işinizi internet üzerinde bu şekilde rahatça halledebilmektesiniz. Ancak zor beğenenlerdenseniz özel sipariş vermekten başka çareniz kalmamakta… İnternet alışverişi için kapı süsü al seçeneği özellikle çalışan kişiler için büyük bir nimet özelliği taşımakta ve ürün hatasız bir şekilde ellerine ulaştıktan sonra gayet memnun edici bir durum olmaktadır.

Bu Sene Sünnet Şekeri Fiyatları İle Farkımızı Gösteriyoruz

Sünnet töreninin bizim toplumumuzda ayrı bir yeri vardır. İlk olarak evlatlarımızın erkekliğe ilk adımı atması olarak görebiliriz. Bunun yanında sağlık boyutu da var tabi. Yani hem dini açıdan hem de sağlık açısından bu kadar önemli olan bir etkinlikte her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünmek gerekir. Böylesine özel bir olayda biz anne babalar olarak evlatlarımıza en iyisini yapmaya çalışırız. Bir sürü akraba ve arkadaşlarınızı davet edeceğiniz, evladınız ve sizin için en önemli gününde en iyisini yapmaya çalışacaksınız.

Sünnet işine girdiğimiz zaman kınasından, düğününe, bu iki olayı haberdar etmek için davetiyeye kadar her şeyi en ince detayına kadar düşünmemiz gerekir. Daha da ayrıntıya girersek biraz daha çıtayı yükseltmek isterseniz tahtına kadar düşünmeniz gerekir.

Sünnet için en kalıcı hediye yıllardır değişmeyen sünnet şekerleridir. Günümüzde  sünnet şekeri yapan bir çok firma kuruldu. Çünkü her zaman herkes tarafından yapılan bu etkinliğe bir arz yapmak gerekiyor. Sünnet şekerleri kendi içerisinde o kadar çok gelişti ki binlerce çeşit sünnet şekeri bulmanız mümkün. Sünnet şekeri modellerine örnek verecek olursak;

 • Anahtarlı sünnet şekerleri,
 • Magnetli sünnet şekerleri
 • Nazarlıklı sünnet şekerleri,
 • Hayvan temalı sünnet şekerleri,
 • Arabalı sünnet şekerleri,
 • Şapka sünnet şekeri,
 • Külahlı sünnet şekeri,

gibi daha da çeşitlendirilebilir. Genellikle magnetin bulunduğu sünnet şekerleri oldukça ilgi görmektedir. Hem uzun ömürlü hem de sürekli hediye verdiğiniz kişinin genelde buzdolabına yapıştırarak hep hatırda kalmasını sağlar. Tabi anahtarlı sünnet şekeri de yaptırabilirsiniz. Kullanılan bir hediyenin anlamı her zaman daha büyük olur. Alıp yedikten sonra atmak yerine kullanıma yarayacak bir sünnet şekeri davetlileriniz tarafından daha hoş karşılanacaktır.

Her yerde olduğu gibi sünnet şekerleri fiyatları da semtlere göre değişiklik gösterir. Ucuz sünnet şekeri bulmak için iyi araştırmak lazım. Ucuz sünnet şekeri alayım derken, sizlere bayat ve görüntü olarak göze hoş gelmeyen sünnet şekerleri verebilirler. Bu tür alımlarda dikkat etmek gerekir. Sonuçta yüzlerce davetliye ikram olarak verilecek sünnet şekerleriniz, davetlilerin aklında sizi yanlış değerlendirsinler istemezsiniz. Bir de artık insanlar yorulmadan, dükkan dükkan dolaşmadan sünnet şekeri alabiliyorlar artık. Teknoloji iyi kullanmanın sonucu olarak yorulmanıza gerek kalmıyor. İnternet üzerinde yapılan güzel bir araştırma sonrasında istenilen fiyatta istenilen sünnet şekerini sipariş edebiliyoruz. Kargo aracılığıyla eve gelen sünnet şekerleri alıcıları memnun etmeye yetiyor.

Nikah Şekeri Zamanı Geldi !!! Hemen Sipariş Verebilirsiniz
Fayton Nikah Şekeri Yeni Model
Fayton Nikah Şekeri Yeni Model

Henüz hayatlarını birleştirmeye karar veren bir çiftin en önemli günü, hayatlarındaki en önemli adım olan nikah günleridir. Çiftler, sayılamayacak kadar fazla duygu karmaşıklığı içerisinde hayatını birleştireceği insanla bir ömür boyu ayrılmayacak şekilde imza atarlar. Böylesi mutlu ve anlamlı nikah gününde, çiftler her şeyin en iyisi olsun ister. Bunun için ise kıyafetten, aracına, nikah şekerinden nikah sonrası yapılacak tüm faaliyetleri değerlendirerek iyi bir plan yapmaları gerekir.

Nikah evlatlarınızın da olabilir sizin de, önemli olan nikah salonunda, değer verip davet ettiğiniz misafirlerinize en iyisini yapmanız gerekir. Hayatta sadece bir kez yaşanabilen bu olayda sizin değerinizi herkese gösterme fırsatınız olacaktır. Nikah şekerleri nikah töreniyle bir bütündür. olmazsa olmazıdır.

Nikah töreninde ne kadar çok davetli sizin için geldiyse, sizin mutluluğunuzun da bir o kadar artacağı kesindir. Size özel gelen dostlarınıza, akrabalarınıza bu özel gününüzde vereceğiniz hediye tabi ki özel olarak yaptırdığınız ya da aldığını nikah şekerleridir. Nikah şekerleri çeşitleri sektöründe sınır tanımayan tasarımları sayesinde artmıştır ve artmaya devam etmektedir. Bir kaç örnek verecek olursak; gelin damat nikah şekerleri, araba figürlü nikah şekerleri, hayvan figürlü nikah şekerleri, yastık temalı nikah şekerlerini sıralayabiliriz. Burada önemli olan hayatınızı birleştireceğiniz kişi ile ortak noktayı bulmanızdır. Çünkü nikah şekeri seçiminde bile düşüce ayrılıkları oluşuyor. ortak karar verme her zaman çiftleri mutlu eder. Nikahlar için nikah şekerinin konsepti yani nasıl olacağı önemlidir. Nikahın sona ermesinin ardından, elde tek anı nikah şekeri olacaktır. Magnetli yaptırmak kalıcığınızı artıracaktır.

Seçeneklerinizin arasına ucuz nikah şekerlerini sokabilirsiniz. Masraflardan dolayı çıkmaza girdiğiniz anda, cebinizi düşünerek maliyeti daha düşük nikah şekerlerini tercih edebilirsiniz. Firmalar ucuz ürün üretip satarak sürümden kazanmayı daha mantıklı görmektedirler. Ancak yine de ucuz ürünlere dikkat etmek gerekir. Nikah şekeri fiyatlarını araştırma yaparak alıp almayacağımıza karar vermeniz gerekir. O kadar para verip de sizin düşüncenize göre tasarlanmamış nikah şekeri ile karşılaşabilirsiniz. İnternet aracılığıyla satın alabileceğimiz nikah şekerlerinizi iyi bir süzgeçten geçirerek alabilirsiniz. Bir diğer yöntem kendi nikah şekerlerinizi evde kendiniz üreterek hem kendinize gelir sağlamış olursunuz, yani cebinizden daha az para çıkmış olur. Yurt dışında yapılması planlanan nikah törenlerinde internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Türkiye’de çok gelişen nikah şekeri firmaları sizlere hizmet vermektedir. Firmalar kargo ile istediğiniz nikah şekerlerini sizin istediğiniz tarihte sizlere ulaştırabilirler.