Monthly Archives: Şubat 2017

İzmir Bayraklı Nikah Şekeri Ve Bebek Şekeri Modelleri

İzmir’in kuruluşu M.Ö 3000 yılına kadar dayanmaktadır ve kurucularının Bayraklı bölgesinde oturdukları zaman içinde yapılan kazı çalışmalarında netleşmiştir. Günümüzde yeni yapılan gökdelen inşaatları yüzünden İstanbul’un Maslak’ı olarak bilinmektedir. 2009 yılı yerel seçimlerinden sonra Karşıyaka ilçesinden ayrılarak yeni bir ilçe olmuş ve bugün büyük bir kent merkezi haline gelmiştir.

Bayraklı Sünnet Şekeri

Erkekliğe ilk adım olarak kabul edilen ve İslamiyet’in de şartlarından biri olan sünnet aileler için büyük bir heyecan yaratmakta, törenlerin güzel geçebilmesi için ellerinden her geleni yapmaktadırlar. Sünnet törenlerinin en önemli bölümü ise şüphesiz ki sünnet şekerleri‘dir. Son yıllarda sünnet şekeri kategorisinde bir çok yenilik yapılmış ve çok farklı modeller üretilmeye başlanmıştır. Sizde bu anlamı gününüzde son dakika telaşına kapılmamak için en erken sürede modeli beğenerek sipariş etmelisiniz. Sitemizde bulunan yüzlerce model arasından istediğini seçebilir ve en kısa sürede elinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

Bayraklı Bebek Şekeri

Hayatınızın en mutlu ve en anlamlı günü olan bebeğinizin dünyaya geldiği o mukaddes gün dünyadaki hiçbir güzellik ile eşdeğer olmamaktadır. Sizin o en büyük mutluluğu yaşadığınız bu güzel günün tamamlayıcı bir çok unsuru bulunmaktadır. Kapı süsü, oda süslemesi, bebeğinizin ilk takımı, misafirleriniz için vereceğiniz ikramlıklar bir yana sizi ve bebeğinizi hep hatırlatacak Bebek Şekerleri bir yana ayrılmaktadır. Bu güzel gününüzün en değerli armağanı niteliği taşıyan bebek şekeri birçok klasik ve yeni modeli bünyesinde barındırmaktadır. Sizi en çok zorlayacak ve karar vermenizi geciktirecek şey ise doğumdan ziyada şeker seçimi olmaktadır. Sitemizde bulunan şekerler içinden size en uygun olanı seçerek sipariş verirseniz istediğiniz tarihte teslimatı sağlaya bilmekteyiz.

Bayraklı Nikah Şekeri

Ailenizin gözünde hep çocuk olarak kalacak olsanız da artık onlardan ayrılarak yeni bir ev kuracağınız o mukaddes gün gelip çatmış ve birçok zor karar alma gününüz gelmiştir. Ev seçimi, eşya seçimi, gelinlik modeli, damatlık modeli, düğün arabası, nikah yeri, yemekler, ikramlıklar, içecekler derken en zor kararı Nikah Şekeri seçiminde almaktasınız. Hem sizi hep hatırlatacak hem de gününüze ayrı bir renk verecek olan nikah şekerlerini seçerken, seçtiğiniz düğün motifine uygun modelleri seçmenizi tavsiye ederiz. Çoğu insan tüllü modeller içinden şekerli olan klasik modelleri uygun görse de sitemizde bulunan yüzlerce model içerisinde kendi tarzınızı ve farkınızı yansıtacak çok daha farklı modelleri beğenip hemen sipariş edebilirsiniz.

Bayraklı Mevlit Şekeri

Bebeğinizin mevlit gününde konuklarınıza vereceğiniz en anlamlı hediyelerin başında Yasin ve mevlit şekeri bulunmaktadır. İsterseniz tüller kullanarak bu iki güzel ve anlamlı hatıratı bir arada sunabilir veya sadece mevlit şekerleri ile hem hatırlanmayı hem de her hatırlandığınızda güzel dualar almayı sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin bu en önemli ikinci gününde dağıtacağınız bu anlamlı armağanları sitemiz içerisinden istediğiniz gibi seçerek istediğiniz miktarda sipariş etmeniz mümkündür. Kaliteli malzemeler ve üstün bir işçilik ile birlikte hazırlamış olduğumuz şekerlerimiz istediğiniz süre içerisinde elinizde olacak şekilde üretilmektedir.

Gaziemir Nikah Şekeri Ve Bebek Şekeri

İzmir Gaziemir Sünnet Bebek Mevlit Ve Nikah Şekeri

Gaziemir ilçesi ağırlıklı olarak Rumeli göçmenlerinden oluşmaktadır. Adnan Menderes Havalimanı, İzmir Fuar Kompleksi, Uzay Kampı ve Ege Serbest Bölgesi bu ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır. İzmir Optimum Outlet gibi büyük bir ticaret merkezine sahip olan ilçe aynı zamanda son yılların en hızlı gelişen ticari bölgelerinden biri haline gelmiştir. Ulaştırma Tugay Komutanlığı’nın da ilçede kurulması ve geliştirilmesi üzerine büyük bir askeri potansiyeli bulunmaktadır.

Gaziemir Sünnet Şekeri

İslamiyet’in şartlarından biri olan sünnet ister doğumdan hemen sonra yapılsın isterse çocuğunuzun belli bir yaşa gelmesinin ardından yapılsın mutlaka ilerleyen dönemlerde büyük ve şaşalı sünnet törenleri düzenlemek Türk kültürünün vazgeçilmez bir mihenk taşıdır. Tüm sevdiklerinizin bir arada olacağı bu özel günlere ayrı bir anlam katacak ve sevdiklerinize dağıtacağınız güzel bir anı olan Sünnet Şekeri hiçbir zaman unutulmayacak ve hep güzel hatırlanacak bir hatırat önemi taşımaktadır. Sünnet Şekerleri gününüze özel temalarda olabileceği gibi klasik şekillerde de tercih edilebilmektedir. Sizlerin zevkine göre tüm çeşitlere ev sahipliği yapan sitemizin ilgili bölümünden istediğiniz modeli beğenip sipariş edebilirsiniz.

Gaziemir Bebek Şekeri

Bir insanın hayata verebileceği en güzel şey şüphesiz ki bebeğidir. Sizin meleğinizin dünyaya gelişini tüm sevdikleriniz ve dostlarınız sizin gibi heyecanlanarak ve sevinerek karşılamakta ve beklemektedir. Bu hayatınızın en güzel gününü daha da özel bir hale getirebilmek için bebeğiniz doğmadan haftalar öncesinde bebek şekerleri’ne bakmaya başlarsınız. Bebek şekeri gününüzün anlamını tamamlayacak ve istediğiniz şekillerde, motiflerde bebek odalarınıza renk katacak ayrı bir anlam taşımaktadır. Birçok yeni veya klasik modeller içinden istediğinizi seçebilir ve bebeğiniz daha gelmeden önce sipariş ederek son gün telaşına yakalanmadan bu tatlı anınızı şimdiden edinebilirsiniz. Özel bir not veya istediğiniz isim ile doğum tarihlerini de ekleyebileceğiniz şekerler hem size hem de sevdiklerinize çok anlamlı olan bu günü hiç unutturmayacaktır.

Gaziemir Nikah Şekeri

Hayatınızın en özel ve anlamlı günlerinden biri olan nikah gününüzde tüm misafirlerinize sizleri unutmamaları için dağıtacağınız Nikah Şekerleri hem gününüze ayrı bir güzellik katmakta hem de hayatları boyunca tüm sevdiklerinize o günü unutturmamaktadır. Düğün telaşı içinde zamanında hazırlanamayan davetiyeler veya yetişmeyen nikah şekeri haberleri sürekli olarak karşılaşılmaktadır. Bu yüzden istediğiniz modeli seçerek sipariş vermeniz durumunda istediğiniz gün elinizde olacağı şekilde teslimat garantisi tarafımızdan verilmektedir. Siz bunun yerine diğer hazırlıklarla ilgilenebilecek ve hızlı, kaliteli bir hizmetin keyfini sürmekten başka bir şey ile uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Gaziemir Mevlit Şekeri

Dünyaya gelen meleğinizin yani bebeğinizin doğumundan sonra sizin için en önemli ve heyecanlı gün mevlit günüdür. Komşularınız ve tüm aileniz ile birlikte yapacağınız bu özel günde konuklarınıza dağıtacağınız mevlit şekerleri hem o günün unutulmamasını sağlayacak hem de hoş bir anı olarak hep bebeğimizin hatırlanarak güzel dualar almasına fayda sağlayacaktır. Yüzlerce mevlit şekeri içerisinden istediğiniz modeli seçerek sipariş verebilirsiniz. Son zamanlarda en çok tercih edilen modelleri de görebileceğiniz sitemiz hem klasik hem de yeni bir çok farklı model içermektedir.

 

Nikah Şekeri Nasıl Yapılır

Sizlere bu yazımız da detaylı olarak nikah şekeri nasıl yapılır bunun hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Aslında nikah şekeri yapımı oldukça basit fakat bütçe gerektiren bir şeydir. Bu işin bütçesi de sizin yapacağınız modele göre değişmektedir.
Örneğin,bisikletli nikah şekeri ile normal bir sticker nikah şekeri yapımı yapım fiyatları arasında oldukça fark vardır. Bu fiyat konusunu fazla irdelemeden biz sizlere nikah şekeri yaparken neler gerekli bunlardan bahsedelim,

Nikah Şekeri Yapımı İçin Gerekenler ;

 • Silikon tabancası,
 • Silikon,
 • Tül,
 • Lavanta
 • Mıknatıs.

Bunlar ana malzemelerdir. Bunların yanı sıra bir de hangi modeli yapacağınıza bağlı olarak ürün seçimi yapmalısınız. Bunu da bize kalırsa en uygun fiyatlar da yapacak şekilde anlatalım.Mesela örneğimiz ise saray arabasında nikah şekeri olsun ( DEMO ).

 • Silikon tabancası,
 • Silikon,
 • Tül ( beyaz ),
 • Mıknatıs,
 • Lavanta,
 • Ürüne ait sticker ( firmamızdan temin edebilirsiniz )

Öncelikle tülü avucumuzun içine yarım yumruk şeklinde yerleştirelim, daha sonra içine 2 çay kaşığı lavantayı koyalım. Bundan sonra ise elimiz ile büzerek keseyi ip yardımı ile bağlayalım. Bunu da yaptıktan sonra lavantalı kısımın önüne ve arkasına silikon sıkıp, bir tarafına sticker modeli diğer tarafa ise mıknatısı yapıştıralım.

Bu anlatım aslında işin biraz daha pratiksel kısmı dilerseniz biz sizlere bir de videolu olarak nikah şekeri nasıl yapılır videosu verelim, bunda örnek farklıdır fakat hemen hemen tüm nikah şekeri yapılışları aynıdır diyebiliriz. Eğer siz de kendinizin veya çevreniz için nikah şekeri yapmak istiyorsanız istedğiniz zaman firmamızdan nikah şekeri malzemeleri temin edebilirsiniz.